ابليس گفت:

در جبهه حق که فرمانده آن امام زمان است هفتادو پنج لشکر که به لشکرهای عقل معروفند وجود دارد و در جبهه باطل که فرمانده اش من هستم هفتادو پنج لشکر جهل وجود دارد و من با استفاده از لشکرهایم به میان مردم نفوز می کنم.
به این طریق که آنان را به صفات رذیله و جاهلانه و شهوانی که همان لشکرهای جهلند آلوده می کنم.
چشمهایشان را به طرف صحنه های شهوت انگیز و حرام میکشانم.
زنهایشان را عریان به خیابانها می کشانم و بازیچه دست جوانها قرار میدهم.
فیلمهای شهوت انگیز(فیلم جوونی) را بین آنها رواج می دهم.من وقتی بخواهم جوانهای یک کشور را در اختیار بگیرم از این راه ها جلو می روم و به دوستان وفادارم که از انسانها و طاغوت ها که قدرت های مادی و نظامی را در دست دارندتعلیم داده ام که اگر می خواهید حکومتتان پا برجا بماند مسائل شهوانی را در بین انها گسترش دهید.
آری شیعیان بسیار خطرناکند.
آنان با آنکه حتی امام زمانشان را ندیده اند چنان در حفظ کشورشان فداکارند
که جان خود را هم می دهند و من خودم در جبهه های جنگ ایران وعراق
این مطلب را دیده ام و لذا ایران در راس حملات من قرار دارد.

/ 5 نظر / 9 بازدید
جوان دیروز ، مرد امروز

مهدي جان سلام . خوب ما رو فراموش كردي پسر . خيلي وقته كه خبري ازت ندارم . در ضمن لينك و آدرسم عوض شده ، محبت كن و تو قسمت لينك ها درستش كن . به اميد ديدار

حسن

بسمه تعالي سلام پيشاپيش رحلت جانسوز بنيانگذار كبير انقلاب را تسليت عرض مي كنم. به وبلاگ ما سدي بزنيد به اميد حضور حجت

Reza

na kheialet rahat basheh ta in rahbar kesafatet hast niyazi nist be iran hamleh konan , ki behtar az in ashghal bisavadeh bad bakht servat haye ensani va madi mamlekat ro hadar mideh

pooya

کير تو اين اسلامتون.کير تو اين رهبرتون.کير تو اين فکر های ناقصتون.تا وقتی يه نفر از شما زنده باشه ايرانه عزيز ما رنگ شادکامی رو هم نمی بينه.اگر اين دکون حضرت مهديتون راست باشه مطمئن باشيد بدترين دشمناش خودتون هستيد.