نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

پاسخ به دوستان
ساعت ٥:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱٧ دی ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام به تمام دوستان و منتقدین عزیز


shabboo
دوشنبه، 2 دى 1381، ساعت 9:3

يادش بخير يه روز همه ما آدما دست همو گرفتيم يا علی گفتيم...چرا ديگه همو قبول نداريم؟؟داداش منکرات چی داره به سر اين جامعه مياد؟؟مگه ما جيره خور کسی هستيم؟؟مگه ما خودمون شعور نداريم؟؟اصلا اگه همينايی که الان سر کارند برداشته بشن..اينا فکر می کنن دنيا اصلاح می شه؟به خدا نميشه!!بايد خودمونو اول درست کنيم..وگرنه همينه که هست..اينا برن يه مشت آدم ديگه ميان..چه تضمينی هست که اونا از اينا بهتر باشن؟؟در آخر بازم ما مردميم که ضرر می بينيم!!!مگه سر همين مملکتی که الان به دستمون رسيده کم شهيد داديم؟؟...يه چيز ديگه هم بگم..تا وقتی غيرت از کالبد ما جوونا رخت بسته..هيچ کاری نمی تونيم بکنيم!اين همه جدال بی فايدست!

E-mail: وارد نشده است
URL: shabboo20.persianblog.ir


ابجی خانم حدود هشت ماه دارم همین چند خطو به دوستان عزیزمون میگم ولی کو گوش شنوا مشکلشون مشکل ساختاری یه جورای به همه به چشم دشمن نگاه می کنن وچشمشون رو بر واقعیات می بندند واز ان ور دورغ هایه شاخداری را به عنوان واقعیت می پذیرند یادم نمیره درست ۲۸ تیرماه من این مطلب را نوشتم:

<b>((جمعه، 28 تير، 1381
اقای جورج بوش اين هم جواب ملت ما به شما!!
سلام دوستان امروز جمعه ۲۸تير بود وحماسه ديگرامروز مردم امدن تا به دولت امريکا بگويند ما مردمی انقلابی گوش به فرمان ولی فقيه هميشه در صحنه بوده وهستيم ما مردم فهيم ايران زمين نياز به قيم وکيل نداريم ما سرنوشت خود را خود رقم ميزنيم واستقلالی که با خون جوانانمان بدست اورديم به هيچ قيمت از دست نمی دهيم اقای جورج بوش ادبيات ابلهانه شما نشان از نوع نگرش قيم مابانه شما به جهان و مردم جهان است ولی اينجا ايران است يکی از ازاد ترين کشورهاي جهان است اينجا کشوريست که مردم حاکمان خود را انتخاب ميکنن نه دادگاها ما برای حفظه ازادی استقلال وتماميت عرضی کشورمان بهای سنگينی پرداخته ومی پردازيم از خواب بيدار شو و درس سياست از مردم ما بياموز شايد مردم ما فقير ومستضعف باشند ولی اين انقلاب انقلاب مستضعفان است و اين مردم به نظام وتمام ارکان ان عشق ميورزن خدا کند صدای اين ملت را شنيده باشی ))


درست زمانی بود که جورج بوش در سخنرانی خود از مردم ایران حمایت کرده بود و خواستاری دموکراسی و ازادی برای مردم ما بود انروز من این مطلب را نوشتم ودوستان ما که از شنیدن سخنرانی الهه جنگ به وجد امده بودند به من خرده می گرفتند که او از رویه خیر خواهی این مطالب را گفته است ولی امروز میبینم که کسی که خود را حامیه مردم ایران میدانست به ایرانیانی که خود از حامیان سیاستهایه بوش بودند، رحم نکرد باز دوستان ما با سازشان برقصند که این رقص،رقص مرگ است و تباهی.
نمی دانم چرا ما همه جیر خواریم و انها ازاده !


amer
چهارشنبه، 4 دى 1381، ساعت 18:36

سلام . بعضی از آدمها سعی زياد در گنده بازی دارند . با اينکه وزنی هم نيستند . مثل همين شعله بی حرارت و ... بماند . آخه چرا وقت گرانبهای خودمان را برای آدمهای مثل اين آقا طلف کنيم . اما از يه جنبه پرداختن به اين قضايا از سر غيرت دينی است . برای ديداری تازه لحظه شماری می کنم . يا علی مددی ./

E-mail: وارد نشده است
URL: eskandar.persianblog.ir

امیر خان عزیز اگر به امثال این بی هویتها پاسخی داده نشود پرو تر می شوند!
(حتمآ در مورد پدیده روشن فکر زدگی خواهم نوشت)
سيد مجيد
چهارشنبه، 4 دى 1381، ساعت 10:10

و هو العزيز. علی امام من است و منم غلام علی......هزار جان گرامی فدای نام علی....دوست عزيز و بزرگوارم. مثلی هست که ميگه سگ زرد برادر شغال هست. آقايون منتقد و اردوان که حتی از دادن آدرس خود ترسيده اند ادعای روشن فکری و سياست دانی را می کنند در حالی که غافلند از اين مطلب که سياست مندترين ها آنهايی هستند که کسی از وجودشان باخبر شود. اين الفبای سياست است، فرزندان ناخلف ايران. که خوشبختانه اينان نا آگاهند. دوست عزيز و بزرگوارم منکرات عزيز از او به يک اشاره از ما به سر دويدن. انوقت به آقايون روشن فکر خواهيم فهماند که از ما به سر دميدن يعنی چه... همان کاری که قمبر غلام مولايمان کرد. التماس دعا

E-mail: وارد نشده است
URL: varese-sarbedaran.persianblog.ir

اقا سید مجید الفبایه سیاست که هیچ این دوستان الفبایه غیرت را هم نیاموخته اند .
ولی تا دلت بخواهد الفبایه خیال پردازی هایه کودکانه،الفبایه شهوت،الفبایه توهین،الفبایه شعار و...را خوب اموخته اند.
جاء الحقّ وزهق الباطل انّ الباطل كان زهوقا.


منتقد
چهارشنبه، 4 دى 1381، ساعت 3:11

پسرحاجي، تا كنون چند بار به شما تذكر داده شده است كه به جاي دخالت در سياست برويد كمي ديكته فارسي خود را دست كنيد. چرا عمل نمي‌كنيد؟ چرا پيروان سيدعلي بايد اين قدر گاو باشند كه به جاي «آقاي عباس‌زاده» بنويسند «اقایه عباس زاده »؟

کوچولو شما کلاس چندمی من که اشتباهی نمی بینم پسر عزیزم وقتی کوچولوی مثل شما می خواد جای نظر بده اول از بزرگتراش می پرسه بعد نظر می ده که این طوری کنف نشه صدبار گفتم بحث هایه سیاسی بدرد بچه ها نمی خوره باز گوش نمی دن.


نويسنده: َاردوان
چهارشنبه، 4 دى 1381، ساعت 4:53

رفتی یکی از خودت بی اطلاع تر و بیسواد تر رو پیدا کردی. یارو نوشته: *با اعتماد كامل به انتخاب خبرگان رهبري كه منتخب ملت عزيزايران بوده اند رهبري و مرجعيت ايشان را پذيرفته اند.* خبرگان رهبری را کجا مردم انتخاب میکنند؟ مگر غیر ازین است که آنها منتخب رهبرند؟ اگر اینها را مردم انتخاب کرده بودند که خامنه ای حتی یک روز هم مشروعیت برای رهبری نداشت. خبرگان کی صلاحیت اعطاي مرجعیت دارد؟ مرجعیت را مراجع بزرگ اعطا میکنند. در ضمن خامنه ای هیچ وقت مرجع نبوده و نیست، او حتی ایت الله هم نیست. مطلبی را که این بابا نوشته سراسر پر است از شعار های تکراری و تهوع آور و کلی ادعایش میشود که مردم با اینها هستند. شما بین مردم ایران هیچ جایی ندارید.


اقایه پرفسور ما ودوستان بی سوادمان را ببخشید متاسفانه شما وهم فکرانتان انقدر خود بزرگ بینید که همه را بی سواد وخود را عالم می دانید واقعآ که خجالتم خوب چیزیه.
پسر خوب درسته بزرگاتون یه چیزای میگن ولی درسته نیست شما نفهمیده نظر بدید اول برید اطلاعاتتون رو افزایش بدید خبرگان رهبری مستقیمآ توسط مردم انتخاب می شوند البته خبرگان رهبری مثل نمایندگی مجلس نیست که هر از پشت کوه امده ای بتونه نماینده شه باید داریه یک سری مدارج فقهی باشه تازه به فرض محال که رهبری خبرگان را انتخاب کننه پسر خوب مجلس خبرگانی که اقا رو انتخاب کردند که توسط اقا انتخاب نشده بودند کاش به اندازه وقتی که صرف نوشتن این پیام کردید به ان مطلب فکر می کردید.
یه سوال کوچیک دارم میشه مراجع بزرگ ان زمان را نام ببریدبینم از ایت الله گلپایگانی بزرگتر داشتیم محض اطلاعتون ایشون خودشون در خبرگان حضور داشتند و خود از کسانی بودند که اقا را به عنوان پیشنهاد مطرح کردند شاید منظورتون از مرجع بزرگ ابوموسی اشعری(منتظری)خود فروخته بوده کسی که در عالم سیاست فرق بین دموکراسی و دیکتاتوری رو نمی دونه و هنوز فکر میکنه بلاد اسلامی از اسپانیا تا چینه و خلیفگان عباسی در حال حکومت کردن هستند خداوند از جهل وتاریکی خارجش کنند.
نمی دونم چه جوری به خودش اجازه میده در مورد امام (ره) حرف بزنه امامی که بی شک به عالم غیب متصل بود نشانه حقانیت او تنها در یک بیت شعرش خلاصه می شود:
روزها می گذرد حادثه ها می اید .انتظار فرج از نیمه خرداد کشم
خدا بیامرزدش ابرمرد تاریخ وزنده کننده اسلام ناب محمدی.


اردوان
چهارشنبه، 4 دى 1381، ساعت 5:6

یه چیزو یادم رفت بگم. نوشتی جواب آقای شعله سعدی رو اول خودت می خواستی بدی. (((((((((((: آخه با کدوم سوادو اطلاعاتت؟ تو خلا میخای بری نمیدونی پای چپتو اول تو بذاری یا پای راستتو. تورو چه به این حرفا. تو بشینی همین چهار کلمه مداحی رو واسه سید علی بنویسی و دم تکون بدی بستته (((((((((:

عزیز پرفسور ما با همین سطح سواد واطلاعاتمون جواب گندتر از ایناشم دادیم تو ارشیوم هست برو بخون

Ardavan
چهارشنبه، 4 دى 1381، ساعت 10:30

سيد مجيد اگه می ترسيدم اينجا چيز نمی نوشتم. الفبای سياست رک گويی است نه تحريف و نه چماق.... آدرسم را هم نوشتم تا ببينم دم جنبانان درگاه رهبری شهامت جواب دادن دارند يا نه. من که گمان نميکنم داشته باشند.

E-mail: peridot_o@yahoo.com

کاش به همین یک جمله خودت پایبند بودی و تحریف نمی کردی باور کنید دیگه می ترسم بعضی چیزارو بنویسم چون دوستان وبلاگ دار عمومی ما خوووووووووب تحریف کردن رو بلدن.
شما هم همین طور به همین نامه کذایی نگاه کنید سرشار از تحریف ودروغ که به عنوان واقعیات به خورد امثال شما می دهند.
باور کن وقت بازی با شما کودکان را نداریم ولی اگر انقدر جرات را در وجودت یافتی که با هم مناظره کنیم من هر شب از ساعت۱۲ به بعد onlineهستم بيا تا پاسخهايه سوالهايه كودكانه ات را بدهم


نويسنده: حجت
سه شنبه، 3 دى 1381، ساعت 19:38

سلام ممنون که خوندی. باز خوبه که در مورد آخر داستان که لولو همشون رو می خوره توافق دارِيم. من فکر می کنم که سر يک چيز ديگه هم توافق داريم: 286 بودن سيستم کنونی و لزوم ايجاد تغييرات برای باسخ گويی به نياز های شصت ميليون نفر آدم. راستی قبول هم داری که سيستم الان يک مقداری گرد و خاک گرفته و نياز به تميز کردن داره؟ منظورم کل سيستمه ها! ممنون که دوباره می خونی و جواب می دی. به اميد روزی که عدالت مهدی در جامعه برقرار بشه :)

ببينم شما از كجايه نوشته من چنين برداشتي رو كرديدخودم در عجبم بعدم اينجا مهد كودك نيست كسي از لولو نمي ترسه اين انقلاب جلويه ابرقدرتها ايستاد لولو كه مال اين صحبتا نيست بعدم نظر من اين بود كه بهتر است با همين كامپيوتر ولي با كمي تغيير در قطعاتش به كارمون ادامه بديم چون اين سيستم خيلي جوونه تا پيري راه درازي در پيشه تازه اصلآ معلوم نيست اين سيستم عوض شه چون قرار با همين سيستم به سر منزل مقصود برسيم.
شما حضرت مهدي (عج) راهم قبول داريد اخه از حرفاتون چيز ديگه اي برداشت ميشه اخه اين سيستم مال خود حضرته خودشم نگهدارشه فكر نكنم لازم باشه نمونه هايه حفاظت ايشون از انقلاب رو براتون شرح بدم.


نويسنده: ardavan
دوشنبه، 2 دى 1381، ساعت 2:28

ببینم پسرای رفسنجانی نباید خجالت بکشن که مال این مردم رو تو خارج معامله میکنن و سودشو به جیب میزنن؟ مصباح یزدی نباید خجالت بکشه بازار شکر رو قبضه کرده، مال مردم رو بالا میکشه شکر وارد میکنه؟ فلاحیان نباید خجالت بکشه پسرش روز روشن تو خیابون آدم میکشه هیچ کسم جرأت نمیکنه بگه بالا چشمت ابروست؟ واعظ طبسی نباید خجالت بکشه کمکهای مردم مؤمن به حضرت امام رضا را بالا میکشه؟ اون پسر بی سواد یه لاقباش از کجا پول میاره تو کالیفرنیا هتل می خره؟ دزدی عمله و اکره حکومت آن قدر زیاد است که برای درج تمام این دزدیها باید چندین جلد کتاب نوشت. خجالت نمیکشد که هیچ، زبانش هم سر این مردم بدبخت بلند است. از این ها انتظار خجالت کشیدن بیهوده است چون وقتی که دین و شرف و آنسانیت را معامله کردند دیگر هیچ وجدانی برایشان باقی نمیماند.

ببين تو اين مملكت دزد زياد عرضه داشته باشيد دزدا رو بيرون كنيد خودتون پستهايه كليدي رو بگيريد طبسي كه به موزه ها پيوسته و بقيشون هم همين طور اين نسل سومه كه بايد پستهايه كليدي رو تصاحب كنه ودر سايه ولايت فقيه اين انقلاب رو به انقلاب حضرت مهدي(عج)پيوند بزنن تمام حرف من اينه اگه اونا بد بودن ما بايد خوب باشيم ما هايم كه بايد پستهايه كليدي رو بگيريم تا امثال محسن ،ياسر و ناصر به جاي نرسن البته اگه بجايه خيال پردازي هايه كودكانه كمي همت كنيد.
ولي در بعضي از موارد چقدر شما به شايعات گوش مي دهيد شما كه ادعايه پرفسوري داريد چرا انقدر ساده لوحيد.


نويسنده: zoro
سه شنبه، 3 دى 1381، ساعت 11:21

از لحاظ اسلام برپايی جشن تولد حرام است. کيک هم که سمبل غربيه.داری کفر ميگی بچه. شب تولدته که باشه. بايد بشينی برای امام حسين گريه کنی. يا اينکه به ياد امام علی سنگ به شکمت ببندی. کيک چيه!

اقايون ايشون همون بن لادن خودمونه كه جديدآ وبلاگ خون شده

سعيد ر.
سه شنبه، 3 دى 1381، ساعت 11:17

نوشته اید:(...طبق نظر ايشان مردم فقط همان۱۰۰۰دانشجويه معترض هستند تا منظور شما از مردم چه باشد...) یه سئوال از شما دارم. اگر مخالفان شما آنقدر کم هستند که میگویید پس چرا از انجام رفراندوم اينهمه ترس و واهمه داريد؟ حرف های شما متناقض است

اقا ما ديروز پريروز مطلبي رو از طرف يكي از روشنفكران واقعي كشور كه همان جناب اقاي حسين شريعتمداري باشد در پاسخ به يكي از دانشجويان دانشگاه صنعتي شريف خونديم كه ما رو مجبور كرد كه در مورد رفراندوم به قانون رجوع كنيم وديديم به به همه اين حرفا شعره چون طبق قانون اگر طرحي به رفراندوم گذاشته شود كه مغاير قانون اساسي وشرع باشد و در رفراندوم به تصويب هم برسد هيچ ارزشي نداره
پس همين الان برويد و رفراندوم را برگزار كنيد
با عرض تسليت به تمام دوستان عزيز اين هم يكي از بازي هايه سياسي اصلاح طلبان بود كه بدين وسيله مردم رو سر كار گذاشتندبه نظر بنده سريعآ فكري برايه اصلاح طلبان بكنيد كه نظريه جناب اقايه شريعتمداري در مورد از ميان رفتن حزب مشاركت كم كم به واقعيت تبديل مي شود
يا حق