نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

منافق ، هتاک ،موج سوار...!
ساعت ۱:٠٤ ‎ق.ظ روز ٤ دی ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام عجب زمونه ای شده همه ادعایه روشن فکریشون میشه و روشن فکری رو تو هتاکی می دونند و این وسط مظلوم تر از این اقایه ما کسه دیگه ای که جنبه این توهین ها رو داشته باشه وبتونه صبر کن و با خار در چشمان واستخوان در گلو در راه انقلاب حرکت کنه را پیدا نمی کنند یکی از این غرب زدهایه روشنفکر نما همین جناب شعله خان سعدی بود اول خواستم خودم براش پاسخی بنویسم ولی دیدم دوستان دیگرمان پیش دستی کردند وچندین جوابیه به نامه این منافق صفت دادند که از جمله انها اقایه داد و اقایه عباس زاده بودند که ما نوشته اقایه عباس زاده رو براتون انتخاب کردم باشد که به فطرت این جناب(سعدی) پی ببرید.بسم الله الرحمن الرحيم
يريدون ليطفئو نورالله بافواههم والله متم نوره و لو كره الكافرون

جناب آقاي شعله سعدي!
حرمت شكني شما را در مورد ملت مظلوم، دانشجويان ، رزمندگان غيور، خانواده هاي ايثارگر و شهدا، امام راحل (ره) جايگاه ولايت و رهبري و دستاوردهاي انقلاب اسلامي مردم شريف ايران را ملاحظه كردم و بعنوان عضوي كوچك از اين جامعه مطالبي به اختصار را ياداوري مي نمايم. و گرنه براي هر بند و خط اين ادعا نامه جوابيه اي به اندازه يك كتاب هزار صفحه اي ,پاسخ لازم را داريم.

اولا: نصب آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) توسط نماينده گان مجلس خبرگان رهبري كه خود منتخب ملت شريف ايران مي باشد مطابق با اصول قانون اساسي( كه حتي طبق قانون اساسي اول از شرايط رهبري، صلاحيت مرجعيت و رهبري بوده است و صلاحيت مقام معظم رهبري براي مرجعيت كاملا محرز بوده و شما با تحريف اين بند از قانون اساسي صلاحيت را تبديل به ((منحصرا از بين مراجع)) كرده و اين تحريف مبناي تمام بي حرمتي هاي شماست بوده است كه اعضاي آن از علماي اسلام شناس و بعضا مجتهدين به نام اين ملت بوده اند. به نحوي كه آيت الله موسوي اردبيلي خطاب به آقاي منتظري مي فرمايند (كسي را در جايگاه رهبري انتخاب و نصب كرده ايم كه از همه لحاظ بر شما برتري دارد ) ( نقل به مضمون) و اگر شما با ملت و قانون اساسي مشكل داريد به خودتان مربوط مي شود نه به ملت! و آيا اگر پيامبر از دنيا رحلت نمود امت بايد دست از دين خود بردارند و كار را رها كنند؟ و آيا چون حضرت امام (ره) رحلت نمودند بايد اصلاح قانون اساسي متوقف مي شد؟ آيا مقام معظم رهبري براي انتخاب خود فراكسيون تشكيل داده بودند و يا به اجبار و اصرار در اين مقام نصب شدند كه اين چني!
ن مورد تهاجم شما قرار گرفته اند؟ خوب است به مذاكرات و خاطرات نمايندگان محترم مجلس خبرگان رجوع شود تا سيه روي شود هر كه در او غش باشد.

ثانيا: متعجب هستم بعد از 50-40 سال سن هنوز موفق به انتخاب مرجع تقليد نشده ايد در صورتي كه در 14 سالگي بايد اين انتخاب انجام مي پذيرفت! اكنون به فكر انتخاب مرجع تقليد افتاده ايد؟ گربه شد عابد و زاهد و مسلمانا! براي ملت شريف ايران چهره نوراني حضرت آيت الله خامنه اي كاملا روشن و سابقه مبارزاتي ايشان با طاغوت، سابقه در جنگ و جهاد، در سنگر جمعه و جماعت، دفاع از آرمانهاي حضرت امام (ره) (كه در تعريف و تمجيد از ايشان فرمودند : ( وجود شما در بين دوستان انقلاب چون خورشيد مي درخشد و به آن گرمي مي دهد و…) و با اعتماد كامل به انتخاب خبرگان رهبري كه منتخب ملت عزيزايران بوده اند رهبري و مرجعيت ايشان را پذيرفته اند. شما شرايط انتخاب مرجع را نمي دانيد؟ آيا در بين 80-70 نفر عالم عالي مقام اسلامي دو نفر عادل سراغ نداشتيد؟ اين خود بزرگترين ظلم درحق اين ملت شريف نيست؟ شما ملت و عالمان يك ملت را هم در حد خود قبو ل نداريد كه بتواند براي خود رهبر و مرجع انتخاب نمايند! بعد از ملت براي حقا نيت خود مايه مي گذاريد و ملت را خرج اغراض خود مي كنيد! شما از فتواي آقاي منتظري آگاه نمي باشيد كه مقلدين خود را !
به رساله حضرت امام (ره) و بقاء بر تقليد ايشان مجوز و رجوع داده اند؟ چگونه خود را مدافع ايشان مي دانيد؟! شما تائيد رهبري حضرت آيت الله خامنه اي توسط مراجع عظيم الشان تقليدي چون آيات عظام گلپايگاني ، مرعشي نجفي، بها الديني، مكارم و... را هم بر نمي تابيد.
از نظر حضرت امام (ره) درباره آقاي منتظري در پيام به نمايندگان مجلس و هيت دولت مطلع مي باشيد. آيا وجود ايشان به حوزه هاي علميه گرمي مي دهد يا به رسانه هاي بيگانه؟ امام فرمودند ملاك وضع فعلي افراد است (قصه بلعم باعوراي انقلابي همراه حضرت موسي و طلحه و زبير و شريح قاضي را مطالعه كنيد تا عبرت بگيريد ) مگر حضرت امام نفرموده اند هر وقت دشمن از شما تعريف كرد بدانيد از اصول انقلاب منحرف شده ايد (نقل به مضمون ). آيا وجود ايشان و شما گرمي بخش رسانه هاي بيگانه نشده است كه شبانه روز از شما تعريف و تمجيد مي نمايند؟ در پاسخ به چنگ اندازي هاي شما بايد بگو يم:

1-ملت شريف ايران بر اساس اصول عزت، حكمت و مصلحت تصميم خود را در رابطه با آمريكا گرفته است و حداقل سالي دو بار در راهپيمائي نظر خود را اعلام مي نمايند مگر اينكه تعريف شما از ملت تعريف ديگري باشد. خود را به تجاهل مي زنيد؟

2-شما چه اصرار ي داريد كه منافع ملي ملت شريف ايران را در رابطه با آمريكا توجيه
مي كنيد؟ مگر دولتهايي مثل تركيه ، پاكستان ، كره، ژاپن و .. كه با آمريكا رابطه دارند منافع ملي آنها حفظ شده است؟ آيا ملت خود را فداي منافع آمريكا نمي كنند؟ تظاهرا ت ملت ها را بر عليه آمريكا نمي بينيد؟ حتي در كشور هاي اروپائي و بهتر بگويم اخيرا در خود آمريكا هم پرچم آمريكا كه نشان سلطه زر و زور و تزوير مي باشد توسط ملت آمريكا به آتش كشيده مي شود را نمي بينيد؟
شما حتي به سابقه تاريخي روز انتشار نامه خود (روز 16 آذر) كه سه نفر از فرزندان رشيد و دانشجوي ملت در پيش پاي معاون رئيس جمهور وقت آمريكا سلاخي شدند بي توجهي كرديد و دم از رابطه با آمريكا زديد . البته همراهان شما در تظاهرات دانشگاه تهران در روز 16 آذر به تأسي از شما (با شعار اي مردم بي غيرت حمايت حمايت سر دادند) و براي رابطه با آمريكا سرو دست شكستند و حرمت ايثارگريهاي ملت شريف را با سنگ پراني و خسارت به بيت المال پاس داشتند.
اصول عزت حسيني، و حكمت علوي و مصلحت ملي در سياست خارجي حكم مي كند كه با آمريكاي در حال اضمحلال رابطه برقرار نكنيم چون سودش به جيب آمريكا مي رود و دودش به چشم ملت شريف و ملت هائي كه به تأسي از ملت ايران در حال قيام و تنظيم مناسبات خود با آمريكا هستند. (شايد حكمت علوي را متوجه نشويد، به موضع گيري هاي حكيمانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري در طول دوران انقلاب اسلامي تا به حال رجوع نمائيد. )

3- ملت شريف متعهد به اسلام، سياست را عين ديانت خود مي داند و سياستهاي مقام معظم رهبري مبتني بر آموزه هاي ديني و نشأت گرفته از مكتب حيات بخش و رهائي بخش اسلام است. امام علي (ع) اسوه عدالت در مورد سياست بازي هاي معاويه و عمر و عاص ميفرمايند (اگر تقوي الهي نبود به پسر عاص ثابت مي كردم كه در عرب كسي سياست بازتر از علي نيامده و نخواهد آمد). و اسلام و قرآن بازي دادن مردم را منع و آدم مردم فريب جو فروش گندم نما را منافق و به عذاب سخت نويد داده است.
كسي كه به اصول مقبول عزت، حكمت و مصلحت پايبند است و الفباي تقوي و ديانت را بلد است مي داند كه عصر حاضر عصر افول و اضمحلال آمريكاست و ميداند كه آمريكا ام الفساد قرن و شيطان بزرگ و مركز تخصصي شياطين بازيگر با ملتهاست. و مي دانند كه آمريكا از برقراري ارتباط با ايران قصد بازي با افكار عمومي ملتها بخصوص جهان اسلام را دارد و جهت رسيدن به اهداف پليد خود مي خواهد با ايران بازي كند و قصد برقراري رابطه سالم را ندارد.
امروزه تشبث به آموزه هاي سياسي دنياي غرب كه به قول شما هدف از سياست بازي كردن است بي فايده است . بيائيد بر اساس اصول اسلام و مكتب روابط خود را تنظيم و با عمل به قرآن و اجتناب از طاغوت و اعتصام به حبل الهي و اعتماد به قدرت لايزال الهي كه در ملت شريف ايران و ملتها تبلور يافته و نهفته است از شيطان بزرگ كه قصد بازي با دنيا را دارد بر حذر باشيم چون ابزارهاي رسانه اي ، اقتصادي ، سياسي و نظامي او را نداريم ولي متكي بر اسلام و فرهنگ انقلاب اسلامي او را مغلوب خواهيم كرد . انشاء الله و شما هم اين قدر خود فروخته و مقهور نباشيد.

4- اينكه خود و همفكران خود را بخش عظيمي از ملت شريف ايران مي دانيد، توهم القاء بيگانه است و گرنه قاطبه ملت شريف ايران را در راهپيمايي روز جمعه آخر ماه مبارك ملاحظه كرديد و جمعيتي كه در نماز جمعه ماه مبارك رمضان و روز عيد سعيد فطر به امامت مقام معظم رهبري نماز را اقامه كردند، مشاهده فرموديد مگر اينكه خداي نخواسته شامل حال فرموده خداوند متعال (ثم،بكم،عمي،…) شده باشيد.
به عنوان يك مسلمان اگر قرآن را قرائت كرده باشيد ذات خداوند تبارك و تعالي دشمنان پيامبر و امت اسلام و دين را با واژه هاي چون نادان، سفيه، حمال هيزم كش، دم بريده، مفسد و…خطاب مي نمايد. و امام علي (ع)، اسوه عدالت، خطاب به كساني كه با او بيعت كرده و در ماموريت ها كوتاهي مي كردند از واژه هايي چون مرد نمايان نامرد ياد كردند. آيا بكارگيري اين كلمات موجب وهن قرآن و امام علي (ع) شده است! آيا موجب افشاي چهره هاي بازيگر كه مصاديق كلمات بودند؟ با بكارگيري اين كلمات چهره افراد بي غيرت و… افشاء شده، از موضعگيري هايتان مشخص شد چند مرده حلاج هستيد.

5- در اين مورد شق سومي هم هست و شقوق مختلف يكي اينكه بي هويتي است. كسي كه ريسمان الهي را رها كند و به طاغوت بپيوندد از ولايت الهي خارج شده است. در تاريخ نمونه هائي چون پسر نوح (ع) كه با بدان بنشست و خاندان نبو تش گم شد، سامري و قارون و بلعم با عورا در قوم حضرت موسي، همسر پيامبر قوم لوط و در تاريخ اسلام هم ابو لهب ها و …
اين را هم بدانيد كه علم به تنهائي بدرد نمي خورد. امام خميني فرمودند: اگر تهذيب نباشد علم توحيد هم بدرد نمي خورد و قرآن كريم هم به چنين شخصي مثال الاغ را آورده است كه تورات را حمل مي نمايد. لذا زياد به بالاترين مدرك علم سياست (بازيگري) مباهات نفرمائيد. و اگر غيرت حسيني داشتيد فرزند امام حسين (ع) را به باد تهمت و افترا ء نمي گرفتيد و حرمت او را نگه مي داشتيد كه با قامتي استوار و با صلابت تمام متكي به خدا كه در اراده ملت تجلي يافته در برابر اين همه مشكلات داخلي و خارجي پنجه نرم مي كند و احتياج به همراهي دارد رها نمي كرديد و از هفت شهر عشق و غيرت فقط اگر به كربلا عمل مي كرديد اين چنين پنجه به چهره نظام، ملت و رهبر نمي كشيديد.
در مورد نظر سازي ها هم بايد بگويم بازيگران از شما زرنگتر، شما را گول زده اند. به اظهاراتشان در مصاحبه ها دقت فرمائيد. و گرنه كساني كه با ملت همراه هستند مي دانند كه ملت شريف ايران سر سازش با آمريكا را ندارد. و شما خود را بجاي ملت قرار داده و فكر مي كنيد كه هر چه ميل شما باشد خواسته ملت هم همان است؟ ملت ليست بلندي از جنايات آمريكا در ايران و سراسر جهان را در اختيار دارد كه مهمترين آنها ملت مظلوم فلسطين و مردم مظلوم افغانستان است و اين غيرت ملت شريف ايران است كه رهبر با تأسي به آن در مقابل آمريكا ايستاده است . مگر شما راهپيمائي روز جهاني قدس ملت شريف ايران را كه مدتي از آن نمي گذرد ملاحظه نكرده ايد كه اينگونه به ملت جسارت مي كنيد و ملت را طرفدار رابطه با آمريكا معرفي مي كنيد؟

7- جنگ جديد چه اتفاق بيفتد چه نيفتد اولا شما اگر همراه آمريكا نباشيد مرد جنگ هم نيستيد و خود ملت جنگ را اداره خواهند كرد. دوم اينكه چرا از شهداء مايه مي گذاريد بنده هم برادر شهيد هستم آيا شهداء به ما سند داده اند كه هر كاري دلمان خواست انجام دهيم؟ شهيد اصغر شعله سعدي كه بخاطر آرمانهاي امام و انقلاب جان نثاري كرده اند اگر زنده بود الان شما را همراهي نمي كرد. وقايع تاريخي مانند جريان هابيل و قابيل، امام علي (ع) و عقيل، جعفر كذاب و …شاهد اين مدعاست. لذا از شهداء خرج نكنيم و بفكر خود باشيم كه خدا آخر و عاقبت ما را ختم به خير كند كه آنها آگاهانه راه خود را انتخاب كردند. تا ما چه كنيم؟
ضرب المثلي مي گويد، قافيه چو تنگ آيد شاعر به جفنگ آيد. شما مي دانيد موضوع بريدن از دوست و پيوستن به دشمن ممكن است در هر خانواده اي اتفاق بيفتد (مانند ابولهب عموي پيامبر(ص) ) مگر خود شما در برابر آرمانهاي برادر شهيد خود قيام نكرده ايد؟ مگر جنگ تحميلي با حمايت آمريكا از عراق شروع نشد؟ امروز شما از آمريكا كه قاتل برادرتان است حمايت نمي كنيد؟ مگر همين نامه را از سايت اينترنتي منافقين كه نقش ستون پنچم و اطلاعات عراق را داشتند و در شهادت برادرانمان نقش داشته اند پخش نكرديد؟ الايستحيون؟

8ـ به مصداق مار گزيده از ريسمان سياه و سفيد مي ترسد، بايد بگويم ملت ايران مارگزيده است و از ريسمانهاي سياه و سفيد آمريكا كه توسط بازيگراني چون شما رشته شده است مي ترسد و اگر جنگي رخ دهد به تكليف خود عمل خواهد كرد و با اعتمادي كه به خداوند متعال دارد نتيجه را هم از او خواهد گرفت.
نتيجه جنگ عراق برعليه ايران را هم كه منتهي به تماميت ارضي كشور، صدور انقلاب، بيداري ملتها، پيروزي افغانستان و … ، روياروئي متحدان عراق درجنگ تحميلي با يكديگر و … ، تحقق سخن امام راحل كه صدام راهي جز خودكشي ندارد و… را به عينه مشاهده ميكنيم و تاروزي كه نوبت به شما و اضمحلال آمريكا هم برسد (كه از نتابج جنگ است )فاصله چنداني نيست.
بنا بر اصل عزت، حكمت و مصلحت و براي حضور درجهان اسلام باكشورهاي اسلامي رابطه برقراركرديم و به فرموده حضرت امام در بيانيه پذيرش قطعنامه 598 و پيام به رزمندگان اسلام كه فرمود جنگ ادامه دارد و … ملت بزرگ ايران روزهاي سرنوشت سازي را درپيش رو دارد و به وجود تك تك شمانياز دارد، درصحنه هستيم و انشاء الله تا آخر هم در صحنه خواهيم ماند. و منهم من قضي نحبه و منهم ينتظرو و ما بدلو تبديلا.
آمريكا به كدام قطعنامه بين المللي پايبند بوده است كه به قطعنامه الجزاير پايبند باشد و آن را اجراء نمايد؟ اين را شما جواب بدهيد.

9ـ البته هيچكس جنگ را رحمت نميداند و از آن استقبال نمي كند و به سراغ آن هم نمي رود ولي چون جنگ را زير سوال ميبريد كه برادر شما هم در آن به شهادت رسيد و ارزشهاي آن را مخدوش نموديد، بايد به اطلاع برسانم كه به فرموده امام راحل (ره)، ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت را شكستيم. ما در جنگ انقلاب خود را صادر كرديم، ما در جنگ دوستان و دشمنان خود را شناختيم جنگ ما جنگ فقر و غنا بود و … .
اگر اعتقادي به امام و انقلاب داشتيد اينگونه صحبت نمي كرديد. شما درنوشته خود حتي به چهره برادر شهيدتان هم چنگ زديد و او را لجن مال كرديد. چه برسد به چهره امام و ملت شريف و انقلاب و رهبر و … البته ما به استقبال جنگ نرفتيم و از آن استقبال نكرديم. شروع آن با دشمن بود ولي پايان آن را ما تعيين كرديم و در آينده هم به همين نحو خواهد بود. انشاء الله كه چنين اتفاقي نخواهد افتاد. و الا سوابق ملت در دفاع از اسلام و كشور روشن است.
شما كه تا قبل از دوم خرداد آقاي رفسنجاني را سردار سازندگي و امير كبير ايران ميدانستيد چرا تغيير موضع داديد. البته مشخص است چون بازيگري را بلديد و بالاترين مدرك بازيگري را هم داريد ولي چون وضعيت اقتصاد، جنگ و كشور را بسيار زشت و سياه جلوه داديد، نظر شما را به مقاله اي كه اخيرا در يك نشريه اقتصادي در ج شده است جلب مي نمايم.
« ايران در بين كشورهاي در حال توسعه توانسته است ميزان فقر را كاهش داده و ثبات نسبي اقتصادي ايجاد كند. نرخ فقر از 47 درصد در سال 1978 ميلادي به 15.5درصد در سال 2001 كاهش پيدا كرده است. ذخاير ارزي ايران بيش از 17 ميليارد دلاربالغ شده است. يكسان كردن نرخ ارز مو رد توجه جهاني واقع شده است و به همين لحاظ بانك جهاني (به غير ازآمريكا ) علاقمند است به ايران وام بدهد. »
توضيح اينكه 24 سال قبل جمعيت ايران 25 ميليون نفر و توليد روزانه نفت 7 ميليون بشكه و قيمت هر بشكه نفت 35 دلار بوده است و درسال گذشته جمعيت ايران 65 ميليون نفر ، توليد روزانه نفت 2 ميليون بشكه و ميانگين قيمت آن 15 دلار بوده است. انصاف داشته باشيد، كه نداريد!
ملت ايران خرابي هاي به قول شما 1000 ميليارد دلاري جنگ راترميم، خط فقر را كاهش، بسياري از زير ساخت هاي اقتصادي را ايجاد، سطح سواد را افزايش و …
اين همه تغيير را ناديده مي گيريد؟ اين نمونه كوچك از بركات جنگ و استقلال كشور از ابر قدرتها و در بعد اقتصادي آن است. اما چه كنيم كه در توزيع ثروت…!!؟ هرچند كه امثال شما در زمان راي گيري دم از حل مشكلات ملت مي زنند و پس از اخذ راي ( اصل همه چيز را در آمريكا مي دانند) و اپوزسيون تشكيل مي دهند و همه دست آوردهاي ملت شريف و رزمندگان اسلام را سياه جلوه مي دهند.
بيشرمي هم حدي دارد. افرادي مانند صدام و ميلوشويچ بازيگراني بودند كه بالاترين مدارك بازيگري را داشتند و ملا محمد عمر هم فردي بي سواد و ناداني بود كه از اسلام فقط اسم آن را داشت و بازيچه بازيگري شيطان بزرگ و جاسوسان و بازيگراني همانند شما بود. براي ملت ايران حركت در صراط مستقيم الهي نه تنها ترس ندارد بلكه اميد بخش و رهايي بخش ميباشد.

10- امام علي (ع) اسوه عدالت مي فرمايد ( دشمن ظالم و ياور مظلوم باشيد) و فرمايش پيامبر عظيم الشان اسلام كه مي فرمايد ( هر كس صداي فرياد و كمك مسلماني را بشنود و به فرياد او نرسد مسلمان نيست) لذا ملت شريف ايران از كمك به مردم مظلوم افغانستان لحظه اي پشيمان نيست و اين واقعيت را در زمان جمع آوري كمكهاي ملت در جنگ آمريكا بر عليه طالبان مشاهده نموديد .
در مورد ميگها و سامهاي ارتش سرخ شما خود تائيد مي فرمائيد كه در جنگ، ملت شريف ايران مظلومانه با هر دو ابرقدرت در جنگ بود و در مورد امنيت طالباني خيلي بي انصافي كرده ايد. كسي كه الفباي غيرت را مي داند پا روي حق نمي گذارد. غيرت حسيني با بازيگري قابل جمع نيست و شما بازيگري مي نمائيد.

11- حضرت امام (ره) فرمودند ( ما خود را شريك غم تمام مستضعفان عالم مي دانيم ) ولي خود را آلت دست سياست بازان قدرت طلب هم نمي كنيم.
شما كه بالاترين مدرك سياست را داريد بي شرمي فرموده ايد و بازيگري را از حد گذرانده ايد. حرف ما با ياسر عرفات اين است كه شما چرا ملت به پا خواسته و مظلوم فلسطين را از اخذ حقوق حقه خود محروم مي كنيد ولي دوستان شما (بوش و شارون) به او مي گويند بايد هر چه بيشتر و محكمتر با طوق ذلت و سلطه بر گردن ملت فلسطين فشار بياوري. آيا شما غيرت داريد؟ بعيد مي دانم!
آيا بين طرفداري حضرت موسي (ع) و فرعون مصر از قوم بني اسرائيل فرقي قائل نيستيد؟

12- آيا چون ديگران با ما همراه نيستند بايد دست از دين خود بكشيم. سوريه در طول جنگ تحميلي با ما بود و حتي با عراق قطع رابطه كرده بود به قول خود شما اينان كه متحد هستند چنين عمل مي كنند آمريكا كه سالها از منابع جمهوري اسلامي محروم بوده است به فرض اينكه رابطه برقرار شود فكر مي كنيد قربان صدقه شما ميرود؟ نخير با شما بازي مي كند و از بازيچه خود لذت ميبرد.
قرآن مي فرمايد ( يهود و نصاري هيچ وقت از شما راضي نمي شوند مگر كه تابع ملت آنها شويد ) معني دانستن الفباي غيرت همين است.

13- سياستمداران و دولتمردان عاقل و دلسوز ملتها مي دانند كه موقعيت ژئوپولوتيك ايران و منافع كشورهاي صادر كننده و وارد كننده نفت و گاز ايجاب مي كند كه مسير ايران را انتخاب كنند مگر اينكه سر سپرده و بازيگر بازي خورده باشند.

ب ـ سياست داخلي
1- در مورد دادگاه ويژه روحانيت بارها شبهات گوناگون توسط همفكران شما مطرح شده است و جواب مقتضي هم دريافت كرده ايد. لذا شما را به اصل 110 قانون اساسي و اختيارات رهبري و تفسير شوراي نگهبان قانون اساسي رجوع مي دهيم ولي چون بنا بر اين است كه حرف حق به جايي نرسد روي آن بحثي نداريم. لذا سوال اين است كه شما چرا فقط روي دادگاه ويژه روحانيت حساس هستيد؟ ملت شريف ايران مي داند چون اين انقلاب با هدايت و رهبري روحانيت معظم به پيروزي رسيده است، دشمن سعي دارد كه چهره روحانيت را مخدوش نمايد. لذا چون دادگاه ويژه روحانيت با افراد نفوذي و منحرف در لباس روحانيت برخورد و با افراد متخلف از آرمانهاي اسلام برخورد مي كند، آن را بر نمي تابيد وگر نه در اين كشور دادگاههاي نظامي، دادگاههاي اداري، دادسراي انتظامي قضات، ديوان عدالت اداري و … هم وجود دارد.
هر چند شما با اين گونه شبهات قصد پنجه افكندن و تخريب چهره ولايت و رهبري را داريد اگر فقط الفباي غيرت را بلد بوديد مي دانستيد ( عزت براي خدا و براي رسول او و براي مومنين است ) عزتي را كه خداوند متعال نصيب رهبر و ملت كرده است با اينگونه هجمه ها و پنجه انداختنها مخدوش نمي شود . و شما در عمل داريد از خداوند متعال انتقام مي گيريد بين خود و خدا كوچكترين ترديدي از عنايت خداوندي و حمايت او از رهبر عزيز خود نداريم و بايد بگويم كه مقام معظم رهبري به تاسي از جدخود اسوه عدالت امام علي (ع) خود را در برابر قانون با همه مردم يكسان مي دانند و ادعايي هم نداشته اند و آنچه را هم تا كنون انجام داده اند مطابق جايگاه و مسئوليتهاي رهبري بوده است كه هر كس ديگري در اين جايگاه و مسئوليت بود چنين اقدام مي كرد.

2- بارها در مطبوعات به خدا، پيامبر رحمت، امام علي (ع) اسوه عدالت و به امام حسين(ع) رب النوع غيرت و … ارزشها و باورهاي ديني ملت توهين كردند. آقاي با غيرت چند بار اطلاعيه و اعلاميه داديد و از حريم آنها دفاع كرديد؟ ولي ايشان با غيرت حسيني و به دليل جلو گيري از اهانتها و هتك حرمتها با اتكا به ملت عظيم الشان ايران جلوي آنها را گرفتند. آيا بايد الان هدف تهاجم غيرتمنداني چون شما قرار گيرند؟
چون مي دانيد ملت به تاسي از امام حسين (ع) و با عشق به رب النوع غيرت در صحنه هستند به دليل اينكه بالاترين مدرك بازيگري را دارا مي باشيد، احساسات ديني ملت شريف را هم به بازي گرفته ايد فكر مي كنيد ملت تجاهل شما را در باره وظايف و اختيارات رهبري متوجه نمي شود كه يكي از اين وظايف هماهنگي بين قوا و حل اختلاف آنهاست. آيا شما اين را نمي دانيد؟ بناست بازيگري را با ملت ادامه دهيد كه شايد توفيقي به دست آوريد ولي ملت شريف بازيگراني چون شما را در طول تاريخ اسلام و انقلا ب اسلامي تجربه كرده است و جواب قاطع خود را بارها داده است. ولي پررويي شما و افرادي از قماش شما از حد گذشته است و حاضر به قبول فهم ملت نيستيد كه ارز خود مي بريد و زحمات ما مي داريد.

3- هر چند اين مقايسه جسارت به عزيزان شوراي نگهبان است ولي شما كه به شوراي نگهبان ايراد مي گيريد چرا براي ملت شريف ايران از مدينه فاضله خود (آمريكا) و اعجاز ديوان عالي آمريكا صحبت به ميان نمي آوريد؟

4- اگر قرار است به نهايت مسئوليتهاي در نظام كه متوجه مقام معظم رهبري است هجمه ببريد بايد بگويم نهايتا عالم خلقت در اختيار خداست و انسان هم آفريده اوست پس براي اين همه ظلم و ستم در جهان خدا را بايد محاكمه كنيد؟ كه چرا به انسان عقل و شعور داده است و چرا به او اختيار داده است؟

5- صاحبان غيرت حسيني كه امام حسين(ع) رب النوع غيرت را شهيد اصلاحات ديني تاريخ بشريت مي دانند متوجه هستند كه اصلاح طلبي تهاجم به ارزشهاي ديني و ملي و
… نمي باشد شما اگر ذره اي از الفباي غيرت بويي برده بوديد از هتاكنامه ها دفاع نمي كرديد، ولي چون پايگاه خودتان بود از بسته شدن آنها ناراحت هستيد. آيا به مستندات قانوني آن آگاه نيستيد؟ هستيد و خود را تجاهل مي زنيد و بازيگري مي فرمائيد.
در مورد عمل به استراتژي حسيني در برخورد با دشمن خطاب ايشان با فرزندان عزيز دانشجوي خود نبود بلكه ايشان فرمودند ( اگر دشمن زياد فشار بياورد صلح حسني اتفاق نخواهد افتاد بلكه حسيني عمل خواهيم كرد ) چون بالاترين مدرك علم بازيگري را داريد با جملات و احساسات، قشر مظلوم دانشجو ، رزمندگان اسلام، خانواده هاي ايثارگر و فرزندان معظم شاهد قصد بازي داريد، غافل از اينكه موفقيتي بدست نخواهيد آورد. لذا بايد بگويم آماده عمل به وظيفه حسيني خود هستيم و دعا كنيد آنزمان فرا نرسد.
براي حسن ختام موضوع و اينكه به ساير مطالب بازيگرانه شما نپردازم خاطره اي را از كربلا نقل مي كنم كه جوابيه كل شبهات شمارا مي دهد و آن اينكه ظهر روز عاشورا امام حسين (ع) براي آخرين بار قصد اتمام حجت با سپاه يزيد را داشت وسعي كرد با سخنراني خود آنها را آگاه نمايد. با سر وصداي ايجاد شده توسط بازيگران مواجه شدند كه مبادا سخنان آن حضرت به گوش افراد بازي خورده در سپاه يزيد برسد. امام حسين (ع) به آنها چنين فرمود (شما آنقدر لقمه حرام خورده ايد كه حرف من حسين هم در شما اثر نمي كند). اكنون تاريخ تكرار مي شود كه نه تنها صحبتهاي فرزند امام حسين (ع) در شما اثر نمي كند بلكه آنقدر سروصدا راه انداخته ايد و فضا را غبار آلود نموده ايد كه مي ترسيد صداي عدالت و آزادي خواهي و عزت و اقتدار حسيني رهبر عزيز انقلاب مبادا به گوش ملتها برسد. غافل از اينكه مكرو و مكرا… والله خيروالماكرين.
گيريم كه با بازيگريهاي فعال خود توانستيد چند نفري را مجذوب خود نماييد ولي براي اينكه خيالتان را راحت كنيم بيشتر از حوادث 18 تير عوامل بازي خورده نمي توانيد جذب و به صحنه بياوريد. ولي بدانيد همه اصحاب مريم شانسي به اندازه يك دسته تانك ارتش صدام قدرت مانور و آتش نخواهند داشت و مطمئن باشيد كه ما درصحنه هستيم و به فرموده امام راحل ( انقلاب وملت شريف روزهاي تعيين كننده اي در پيش دارند) لذا خود را براي چنين روزي آماده كرده ايم و آخر اينكه در خيانت دست كمي از گروهكهاي ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي نداريد و با توجه به مدرك بازيگري خود تمامي ادعاها و لجن پراكنيهاي بيگانگان و ضد انقلاب را كه از ابتداي پيروزي انقلاب تاكنون بر عليه ملت مظلوم روزانه مطرح كرده اند را نشخوار كرديد و چيز جديدي نداشته ايد و بدانيد چراغي را كه ايزد برفروزد هرآنكس فوت كند ريشش(ريشه اش) بسوزد(انشاء ا...).
وسيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون

والسلام علي من التبع الهدي
عباس زاده
ارسالی به «بی عنوان»

یاحق