نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

پاسخ به دوستان عزيز
ساعت ۱۱:٥٩ ‎ب.ظ روز ٢٢ آذر ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام
امين
جمعه، 8 آذر 1381، ساعت 19:1

سلام ... امروز ايرانيان غيور با حضور ميليوني در راهپيمايي روز قدس،يك بار ديگه زدند توي دهن آمريكا و اسرائيل و ثابت كردند كه همچنان پشت و پناه مردم ستمديده فلسطين هستند و جوانان ايران همچنان گوش به فرمان رهبر محبوب و مظلوم انقلاب،حضرت آيت الله خامنه اي مي باشند. آمريكا در چه فكريه؟ خامنه اي خمينيه ...

E-mail: وارد نشده است
URL: emam-rahbar.persianblog.ir

داش امین موفق وموید باشی تا وقتی کشور جوانان عاشورایی مثل شما دارد هیچ غمی ندارد به امید رهایی فلسطین عزیز از چنگال قاصبان حیوان صفت ان.
دکتر مهندس
چهارشنبه، 20 آذر 1381، ساعت 9:4

«دانشجویان نان این حکومت را می خورند » يعنی چه؟ حکومت به صدقه سر ملت و دانشجویان پابرجاست نه بر عکس. حکومت خدمتگزار است و مردم سرور. آقای مشکينی هم خيلی حرف اشتباه و نسنجيده ای زده است. اگر در کشورهای غربی يک مسوول کوچکترين بی احترامی به مردم يا حتی گروهی از مردم (مثلا فقرا يا همجنس بازان يا معلمين یا دانشجویان) بکند از دو پا آويزانش ميکنند و کار درستی هم ميکنند. اما مردم حق دارند تا جایی که میخواهند به مسولین ایراد بگیرند و حتی بد و بیراه بگويند. نتيجه اش هم اين شده که کوچکترين خطای يک مسوول آخرين خطای اوست. در نتيجه همين هم هست که بهترين جامعه را دارند. به رفتارشان با بقيه کشورها کار ندارم. در مورد اصلاح اوضاع داخل کشورهايشان صحبت ميکنم. ما ۱۰۰ سال بايد برويم تا از لحاظ قانون و نظم و عدالت اجتماعي و رفاه به کشوری مثل کانادا يا سوئد برسيم. اسلام به جای خود، بقيه چيزها هم به جای خود. اسلام روی چشم ماست ولی اين دليل نميشود «مسلمان» هر چه از دهنش درآمد بگويد. اين معنی تقوا و حسابگری در اعمال است؟

منکرات!
اولآ تا جای که ما می دونیم حکومت از صدقه سر شهدا و امام شهدا ومردم هوشیار ایران پا برجاست نه دانشجویان عقده ای دختر ندیده.
دومآ منظور از نان حکومت بیت المال یست که خرج این دانشجویان نا اگاه ما می شود.
سومآ معیار درستی یا نادرستی حرفهای اقای مشکینی بنده وشما نیستیم معیاراسلام است.
بعدم مثل اینکه شما خیلی تحت تاثیر تبلیغات قرار گرفته اید اخه تو کدوم کشور مردم حق توهین به مسئولین را دارند مگر مردم شعور ندارند اخه عزیز من تو کدوم کشور اولین اشتباه یک مسئول اخرین اشتباهش همین جرج موش(بوش) را نگاه کنید و رسوایی شرکت انرون را یا رفیق قبلیتون کلینتون ورسوایی اخلاقیشو بعدم اونجایی که اولین اشتباه اخرین اشتباهه میدون مینه.
بعدم ما به اندازه کافی قانون داریم کیه که عمل کنه وقتی مردم به قوانین عمل نمی کنن از مسئولین انتظاری نیست.

....مهتاب
دوشنبه، 18 آذر 1381، ساعت 20:30

اتفاقا برای مبارزه باید زن و مرد پیر وجوان دست در دست یکدیگر پیش برویم ..برقصیم شادی کنیم آواز بخوانیم و برای ازمیان برداشتن همه نمادهای حکومت تاریکی حتی در این راه بمیریم از مرگمان چه باک که تمامی آزادیخواهان این سی سال اخیر در راه انسانیت و عدالت و برای بیداری انسانهای دیگر هشیارانه مرگ را برگزیدند

منکرات!
تو رو خدا تفکر یه اصلاح طلب رو ببینید یا بهتر بگم تفکر یک عقده ای را عزیزم برای رقصیدن می تونید به یکی از کشور های اروپایی سفر کرده هم برقصید هم...
در ضمن جون هر کی که دوسش دارید برا ما افه ازادی خواهی و دل وجرات نزارید شما از نوجوانان بسیجی می ترسید چه رسد به مرگ ابجی خوانم شما بفرمایید به رقصیدنتان ادامه دهید.


...یک زن
شنبه، 16 آذر 1381، ساعت 0:27

سلام بردانشجویان و انسانهای آزادیخواهی که برای طلب حقوق پایمال شده انسانی خویش و مبارزه با استبداد آخوندی فریاد بر کشیدند سلام برانسانهای آزادیخواهی که در زندانهای جنایتکارانه جمهودی اسلامی مورد شکنجه و تجاوز قرار میگیرند سلام بر باطبی دانشجوی آزادیخواه زندانی که تنها بخاطر در دست داشتن پیراهن خونین همکلاسی خود به زندان افتادواکنون در زندان به بیماری ام اس مبتلا شده است سلام سلام برهمه شما.

منکرات!
سلام بر بسیجیان و انسانهای عدالت خواه که برای بر قراری عدالت وتحق عدالت علوی از جان ودل مایه گذاشته و تا پای جان بر ارمانهای امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری ایستاده اند و در این راه انواع اهانتها ،فحشها،کتک ها، بی حرمتیها و البته شکنجهای روحی را از جانب خود فروختگان دیده اند و چونان کوه استوار در برابر تمام مشکلات ایستاده اند وهدفی جز ابادی ایران اسلامی عزیز و سر بلندی انقلاب اسلامی ندارند ودر این راه جان خود را برکف دستانشان قرار داده اند تا در این راه به معبود جهان افرین تقدیم کنند و در این راه هیچگاه ترس بر دلهای نازنینشان راه نداده اند و امتحان خود را در این بیست و چهار سال پس داده اند درود بی کران بر روح پاک ومقدسشان.

در ضمن ابجی خانم اون دوست عزیزی که شما ازش نام میبرید در یکی از مرخصی های که زندان به ایشان داده بود به وسیله اصلاح طلبان پست از کشور خارج شده و در حال حاضر در سوئیس به سر می برد خدایا جاهلان را به راه راست هدایت فرماید تا این چنین فریب نخورند.

darbedar
يكشنبه، 10 آذر 1381، ساعت 2:2

mitoonam beporsam ke to tahsilatet cheghadre? to khejalat nemikeshi ke be inhame javoonaye mamlekat ke ba zahamate faravan az sadde konkoor rad shodan , barchasbe injoori bezani? khak bar saretoon ke inhame javanani ro az keshvar farari dadin ke alAn hamashoon dar keshvarhaye khareji tamame khadamati ke be keshvare khodeshoon mitoonestan bekonan ro daran be oonha mikonand. vagheAn nazaret dar morede farare maghzha chiye? nakone ke nazaret az daneshmand faghat kasi hastesh ke dar feyziyye dars khoonde? khodatoon azatoon nagzare ke in mamlekati ro ke dasht roo be azadi miraft be inja keshoondin

منکرات!
میتونم بپرسم شما ف****د
من منکرات هستم که به حدود ۱۰۰۰ نفر دانشجوی نااگاه صفت عقده ای و دختر ندیده اعطا می کنم.(برن حال کنن از افتخاری که نصیبشون شده)
بعدم ما با میهن فروشان کار نداریم هر که خواست برود.
دوست خوب کسی که میهن خود را رها کرده وفرار کند ابلهی بیش نیست ابلهان که مغز ندارند.

دانشجوي ايراني
پنجشنبه، 7 آذر 1381، ساعت 18:24

سلام - مي بينم كه حدثات درست از آب در مياد . بگير بگير دانشجوها هم كه شروع شد. فكر كنم كه تا چند وقتي هم ادامه داشته باشه . اگه سراغ ما هم اومدن . التماس دعا و ديدار به قيامت يا شايد جاهاي ديگه - شايد خبرشو تنوي روزنامه ها بخوني . به هر حال ما كه هنوز هستيم. در ضمن ا... وكيلي چند تا از تجمع هاي دانشجو ها رو بوده اي كه اين طوري قضاوت مي كني ؟ غير از اين است كه كل تحليلت مربوط مي شود به 1 دقيقه فيلم نيم بند كه از سيماي برادر لاريجاني پخش شد؟ اين است نگرش عميق ؟ اگر يكي از اين تجمعات را ديده بودي مي فهميدي كه شايدآن چيزهايي كه تو مي گي 2 درصد مجموع افراد را هم تشكيل نمي دهند . كاش منصف بودي . كاش، كاش، كاش.....يا علي مدد

E-mail: anjoman1321@yahoo.com

منکرات!
مطمعآ باش دنبال دانه ریزها نمی ایم.
منتظرم تا در ((جاهای دیگه))شما را ببینم.دوست گرام خودت میدانی که ما همیشه هستیم گاهی در میان شما گاهی هم رو به رویه شما راستی یه جورای شناختمت شاید بیام ببینمت.
درست است کل شما ها ۲ درصد دانشجویان هم نمی شوید اینکه گفتن نداشت ولی ۹۰٪ همین ۲٪هم عقده ای ودارای کمبودهایه روانی ،اجتماعی و فرهنگی هستند.
بعدم انقدر از این تجمعات پی زوری دیدم که حالم به هم می خوره مخصوصآ وقتی میبینم هیچی بارشون نیست بلا نسبت شما اینهو *******پشت سر*****راه میرن خدایش هیچی حالیشون نیست اگر مال صحبت کردن بودن و کمی منطق داشتن ما حاضریم در تریبون های ازاد با دانشجویان بحث وصحبت کنیم البته هر وقت این کار را کردیم جز فحش و اهانت چیزی ندیدیم خودت که بهتر میدانی انقدر که شعار ازادی بیان را می دهید خودتان هم قبول ندارید.
من از این تزیبونهای ازاد خیلی دیده ام تنها چیزی که در انجا مطرح می شود توهین و فحاشیست که البته با تشویق حاضران همراه می شود و دانشجویان نا اگاه ما را جو می گیرد
نه استدلالی نه منطقی بعدم اسم دانشجو رو یدک می کشن.

mohsen
چهارشنبه، 6 آذر 1381، ساعت 18:22

ای مردم ارفالس شما می توانید دهل را در پلاس بپیچید و سیم سازها را باز کنید.اما کیست که بتواند چکاوک را از خواندن باز دارد؟

E-mail: mohsendaily@yahoo.com

منکرات!
خودمونیم دیشب کم اوردی باید منو ببخشی ولی خیلی بهت خندیدم(یاهو رو میگم)
جواب سوالتم عقاب راستی جایزشو کی می دی؟

ehsan
چهارشنبه، 20 آذر 1381، ساعت 0:52

به نام خداوند محرومان سلام برادر نمی دونم يا من اشتباه می کنم يا تو واقعا اگه پاشی و تو آيينه خودت رو نگاه کنی می بينی که تو هم يه آدمی پس چرا از منطقت استفاده نمی کنی و اين قدر کورکورانه آدم پرستی(نه بت پرستی)می کنی خدايا تمامی گمراهانت را به راه راست هدايت بفرما يا حق

منکرات!
اقا احسان شما مثل اینکه تازه این وبلاگو می خونی این دوستان شما منطق حالیشون نیست یکسال با منطق نوشتم چیزی گیرمون نیو مد حالا چند صباحی هم می خوام احساسی بنویسم بعدم مثل اینکه جناب عالی در درک مفاهیم مشکل داری مجید جان دل بندم حسسی وجود دارد به نام عشق که معنای ان با پرستش فرق دارد مثلآ ادم زنشو دوست داره عاشقشه یعنی زن پرسته؟ مثلآ ما رهبر انقلاب رو دوست داریم عاشقشیم شما فرق عشق و پرستش رو نمی دونید بعد حرف از منطق می زنید؟!!!!

یک زن
شنبه، 16 آذر 1381، ساعت 0:44

کجا رفته بودی؟رفته بودی تو هم مثل بقیه حقوق بگیرها و سر کرده های رژیم دانشجوهای آزادیخواه را شکنجه بدی؟بی سر و صدا آنها را بگیرید سرشان را توی ماشینهایتان زیر بگیرید واز در عقب ساختمان کنار دانشگاه تهران وارد شکنجه گاه و محل به زعم خودتان اقرار گاه ببرید و اگر بعد از شکنجه های بسیار چیزی دستگیرتان نشدتهدید به مرگ کنید ...
چقدر بد بختید که انسانیت را پایمال میکنید در دنیایی که دیگر مرز و نژاد و آیین نیست که انسانها را به مبارزه فرا میخواند انسانها در راه آرمانهای انسانیشان فدا میشوند بدون آنکه زبان مادریشان یکی باشد ،شما حتی بخاطر هم نژاد بودن و داشتن فرهنگ مشترک و دیدن اینهمه ظلم و نابرابری دستتان براحتی در شکنجه و اعدام بهترین و باشعور ترین جوانان آلوده میشود

منکرات!
اخ گفتی کاش منهم مثل این دوستانمون از سازمانهای بیگانه حقوق می گرفتم بعد مجبور نبودم برای سوختن مودم چند هفته ای نباشم.
اخه زن مومن اگه سرشونو بگیرم زیر ماشین که دیگه زنده نمی مونن که اقرار کنن بعد می گن تساوی حقوق مرد و زن خوش بحال دانشجوها که بازجوهاشون زنانی از این دست نیستند.
بقیه مطالب هم شعر بود.
اهان منظور خانم از جوانان باشعور کرکس های سیاه و باند یاقوت سرخ و خفاش شب می باشد.

مسلم
پنجشنبه، 14 آذر 1381، ساعت 10:23

سلام نميدونم اين چه اسمي براي وبلاگت انتخاب كردي منكرات يعني زشتيها شايدم خواستي چهره اي كه شما از اسلام ساختيد در ذهن متبادر بشه ولي يه چيز رو بدون اسلام با خرابكاريهاي جوجه هايي مثل شما خراب نميشه از شما بزرگترهاشم تو گل موندن مثل ابوبكر وعمروعثمان ومعاويه .وصهيونيسم.


منکرات!
با عرض سلام خدمت اقا خروسه عزیز ما جوجه ها رو هم ببین بعدم جناب عالی که هیکلتون درشته بفرمایید بر بچها رو از گل در بیاورید ودر چاه بیندازید.
می دونی مشکل اصلی ما چیه مشکل اینکه ما در حق خودمون با هم نیستیم ولی دوستان منافق ما در نا حق خودشون با هم متحد هستند.
اسم اینجا رو منکرات گذاشتم چون می خواهم زشتیهای جامعه و کشور مان را در اینجا انعکاس دهم.

evryone u like
چهارشنبه، 13 آذر 1381، ساعت 16:31

بچه ها ساکت.خانم معلم اومد.

منکرات!
بچه شيطون اقا معلم اومد نه خانم معلم.

Reza
پنجشنبه، 21 آذر 1381، ساعت 21:19

سلام رفيق. اول اينکه من چطزي رو تحريف نکردم. اون خبر لينک بود به منبع اصلي. روش کليک کن. دوم در باره خدا سالاري. کدوم خدا سالاره؟ خداي ملا محمد امر، خداي بن لادن، خداي خامنه اي، خداي بهجت، خداي من، خداي ...؟‌ هر کسي برداشتش از خدا و دين اون با ديگري فرق ميکنه و بنا بر برداشت خودش احکام حکومتي رو صادر ميکنه ( اگر حاکم بشه) پس بهتره اجازه انتخاب نوع حکوت (و اجرا يا عدم اجراي احکام ديني) به مردم واگذار بشه، چون معمولا جمع بهتر از فرد (نماينده خدا يا ولي) تصميم ميگيره

منكرات!
رفیق شفیق شما از BBC انتظاري جزء توطئه و شايعه پراكني داريد دمت گرم !
رفيق عزيز خداي ملا عمر با خداي بن لادن و شما ومن فرق نمي كنند بلكه برداشتي كه ملا عمر وبن لادن از اسلام دارن با برداشتي كه امام خامنه اي و ايت الله بهجت از اسلام مي كنند فرق دارد اميدوارم نگي كه مثلآ قران كه يكي است پس چطور برداشتها گوناگون است كه مجبور بشم بگم كه برداشت افراد از اسلام به اجتهادشون بر مي گرده ورسيدن به اجتهادم كار ملاعمر وبن لادن نيست براي همين از مرحله پرتن.(چرا گفتم!)
ببين رضا جان اگر خدا را قبول داري بايد قبول كني كه خدا حاكم مطلق است و اگر خدا حاكم مطلق پس تنها تعيين كننده نوع حكومت خداست خودتم مي دوني خدا چه نوع حكومتي را مشروع مي دانند.
من اصلآ با اين حرف شما موافق نيستم اكثريت يا اقليت بودن افراد هيچ گاه نمي توانند معياري برايه انتخاب اصلح باشد چه بسا كه يك نفر بهتر از 60 ميليون نفر تصميم بگيره متاسفانه در برهه اي از زمان به سر مي بريم كه فريب دادن افكار عمومي با استفاده از تبليغات بسيار سهل واسان است مثلآ همين حادثه 11سپتامبر رو نگاه كن وا قعآ كوته نظريه كه يه نفر فكر كن اين حمله كار بن لادن بوده بن لادن به گور باباش خنديده چنين حمله اي تو امريكا انجام بده جاي كه حركت گربه هاش تحت نظره يه مشت مسلمان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بيان چند تا هواپيما رو بدزدند اونم جلوي FBI صدتا گروه امنيتي ديگه بعدم اروم برنو بزنن به دوتا برج بعدم پاسپورت يكيشون از توي اون كوه اهن سالم پيداشه و بعدهم شنود اون گفتگوي بن لادن با فكو وفاميلاش واقعآ كه خوب مردم جهان رو خر كردن(البته بلا نسبت مردم ما كه خودشون end اين بازييان)البته بقيه داستان رو همه ميدونيد من هم حال نوشتنشو ندارم.
اين همه نوشتم كه بگم با سياست بازيهاي امروز مردم ايران كه هيچ جهاني را مي توان فريب داد كجايه كاري.
راستي دارم به مسلمون بودنت شك مي كنم ((نماينده خدا يا ولي))حالا وليشو فعلآ بي خيال ولي مطمعن هستي مردم از نمايندگان خدا يعني پيامبران الهي بهتر تصميم ميگيرن با علم به اينكه مردم معصوم نيستند ولي پيامبران معصومند.

دست حق يارتون