نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

مردم سالاری يا خداسالاری؟!
ساعت ۱:۳٤ ‎ب.ظ روز ٢٠ آذر ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلامی چو گرمای وجودم به تمام دوستان عزیزم من برگشتم و می خواهم یک بحث کاملآ داغ را مطرح کنم.
واقعآ مردم سالاری یا خدا سالاری؟!
به نظر من نه دیکتاتوری(شخص سالاری) و نه دموکراسی (مردم سالاری) منکرات خدا سالاره همان طور که علی خدا سالار بود اصلآ مردم سالاری برای تعیین نوع حکومت در اسلام جایی ندارد مردم سالاری فقط در شبهاته نه در اصول اساسی دین مردم بخوان نخوان فرقی نمی کنه خدا گفته نبوت بعدش امامت بعدهم ولایت فقیه ما هم می گیم.چون خدا حاکم مطلق است و تنها او حق تعیین حکومت را دارد.
مردم سالاری باشه برای تعیین رئیس جمهور و نماینده های بی لیاقت،به اندازه کافی دارید از سادگی اونا سوء استفاده می کنید،دموکراسی که رای مردم را با پول و چلوکباب(خاتمی) بشه خرید بدرد دم کوزه می خوره تازه ابشم نمیشه خورده چون سرشار از کثافت بازی های سیاسیه.
علی بیست سال خانه نشین شد چون نوع حکومتش با انچه مردم می خواستن متفاوت بود.
چون علی (ع) به اجتهاد خود عمل می کرد که همانا روش حضرت رسول(ص) بود.
ای اونای که عشق علی رو یدک می کشید!

دانشجو
********************************* يا علي مدد

تورو خدا انقدر عشقشو یدک نکشید بدجور دارید خرابش می کنید ببینم علی(ع) بهتون گفته تو دانشگاه دختر و پسر با هم برقصن شماها شیعیان علی(ع) هستید؟!
علی(ع) کسی بود که وقتی شنید تن زن نامحرمی به صورت اتفاقی در بازار به تن مردی خورده از خوف خدا لرزه به تنش افتاد.
این علیست که نامش را یدک می کشید علی(ع) که مردم کوفه را به خاطر انکه زنانشان را به بازار می فرستادن سرزنش می کرد این علی ماست،نگید که نگیم نه ما واقعیات را می گیم علی(ع) این بود نیازی هم به شیعیان زبانی ندارد علی (ع)که اگر امروز در جامعه ما حاکم بود دو روزه او را می کشتید چون علی(ع) تساهل و تسامح ندارد علی(ع)نشانه ای از عدل خداست علی(ع) سیاست بازیهایه شما ها را بلد نبود شما که تحمل سر سوزن عدالت علوی را ندارید نام علی (ع) را یدک نکشید.شما که ولایت را قبول ندارید دم از علی(ع) نزنید. شما ایکه علی دوران را قبول ندارید مطمعن باشید علی(ع) را هم اگر بود قبول نداشتید. چون حکومتی که شما می خواهید حکومت عشقیست یعنی هر کار که عشقم کشید توش انجام بدم هر وقتم که عشقم کشید انجام بدم هر جورم که عشقم کشید انجام بدم. حکومته شیر تو شیر هردم بیل این حکومت مطلوب شماست.
علی را منافقانی که دم از دین محمد(ص)می زدند کشتند خوارج همگی مردند ولی تفکراتشان باقی مانند و تنها فرقی که کردند رنگ عوض کردند ان موقع دین دار بودند ولی امروز ان اسلام ساختگی را هم ندارند ان روز پیشانی هاشان کبره بسته بود وموهاشان از فرط کثیفی ریخته بود و لبهاشان از فرط روزه خشک شده بود پوستهاشان از فرط عبادت به استخوانهاشان پیوند خورده بود امروز موهاشان تر و تمیزتر و با مدلهایه قارچی،کپ و دم اسبی تزیین شده تازه به موهاشون واکسم میزنن لبهاشان هم به انواع ارایشها اذین شده تازه پسرهاشان هم ابرو برمی دارن وشکمهاشان از فرط مال مردم خوری مانند زنهای حامله ورم کرده است


و در کل به نوعی تبدیل به خوارج مدرن شده اند ان موقع در بیابانها در جهل خود به سر می بردند امروز در مجلس ،دانشگاها و وزارت خانه هادر جهل خود به سر می برند و به نوعی جاهل مدرن شدند فقط لانه هاشان و قیافه هاشان فرق کرده البته بازهم جزء خوارجند چون از دین خارج شده اند خوارج دوران علی (ع) و خوارج دوران سید علی مکمل های خوبی برای هم هستند انشا الله که با هم محشور شوند.
بابا بازم به خوارج قدیم انها به حرفهایی که می زدند ایمان داشتند ولی خوارج امروزی(اصلاح طلبان و دارو دسته هاشان)حتی حرفهای خودشان را قبول ندارند خیلی جالب حرفهایه مزروعی رو میگم حضور میلیونی مردم در روز قدس و نماز عید سعید را تکذیب می کنه یا بهتره بگم مردم را تکذیب می کنند و این حضور انقلابی را بی ارزش و توصیف می کنند وانها را اقلیتی بی اهمیت توصیف می کنند حتمآ تجمعات۴۰۰٫۳۰۰نفری دانشجوها نشان ازخواست مردم است و انان اکثریت مردم هستند. (مشتی دختر ندیده!عقده ای!)


خیلی جالبه به مردم سالاری که خودشون باب کردند هم اعتقاد ندارند باز ما مردم سالاری دینی رو یه جورای قبول داریم.
نکته دیگه اینه که خوارج قدیم لااقل خودشان را قلبآ قبول داشتند ولی خوارج امروزی حتی خودشان را هم قبول ندارند چه به رسد به رهبرانشان ،بی چاره خاتمی که پای همه انها را به صحنه سیاست باز کرد حالا کافر شده و باید استعفا دهد واقعآ که گربه صفتند محبت را با چنگول جواب می دهند.
ولی نکته ای که خوارج(امروز) به ان بی توجه هستند ان است که لشگریان علی دوران اهل کوفه نیستند بلکه لشگریان حسین (ع) هستند منطقشان هم منطق حسین (ع) است منطقی که درک ان جهانی را به لرزه می اندازد امیدوارم از خواب غفلت بیدار شوند چون اگر بیدار نشوند این خوابشان را با خواب ابدیشان پیوند می زنیم.
مكر اين نا همرهان پوسيدنيست
سيدا ، اقا ، نه ايران كوفه نيست

اندر اين توفان وموج و مكر و باد
سيد ما بي كس تنها مباد

وقت توفان كوه اهن مي شويم
همچو سم در كام دشمن مي شويم

پيش سيلابها سد مي شويم
از سر اجسادشان رد مي شويم

عشق شمشير مريدان علي است
نور پاداش شهيدان علي است

اي سپه داند شما را كيستيد
هيچگاه اي پير تنها نيستيد

و در پايان سوالی را که در يکی از وبلاگها خواندم مطرح می کنم و ان اينکه اگر اين جمعه جمعه موعود باشد و حضرت صاحب الزمان (عج) ظهور کنند فکر می کنید در روز شنبه چه بلایی بر سر اصلاح طلبان می ایید؟به لبم رسیده جانا
تو بیا که زنده مانم
پس از ان که من نباشم
زه چه روی خواهی امد

دست حق یارتان