نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

سلام مجدد
ساعت ۳:٥۸ ‎ب.ظ روز ٦ آذر ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام بايد من را ببخشيد خدايش وقت نمی کنم هر روز براتون بنويس انشا الله بعد از ايام ليالی قدر منظمتر می نويس ولی امروز امده ام تا چند نکته را بيان کنم.
اول تسلیت شهادت مظلومانه اول شهید محراب امام علی (ع) به تمام شیعیان ومسلمان وعاشقان ان امام همام است.دوم تبریک هفته بسیج برتمام دریادلان بسیجی است.سومین نکته این شلوغی های چند روز اخیر است که دانشجویان نااگاه ماست که نان این حکومت را می خورند و سینه برای بیگانگان میزنند بقول ایت الله مشکینی ((همه می دانند شما با ساز امریکا می رقصید و بوی دلارها شما را مست کرده عربده می کشید.))
یعنی چی یه مشت دانشجو بریزن تو خیابون فحاشی ها و اراجیفشان به کنار،دست در دست هم(دختر وپسر) برقصند اونم تو ماه رمضان واقعآ که.
بعدم دلمون خوشه دانشجو داریم یا بهتر بگوییم یه مشت دختر ندیده عقده ای یکی از دوستان تعریف می کرد وقتی خبر تجمع در دانشگاه پخش شد گروهی از پسرها با ابراز خوشحالی از اینکه:اخ جان دخترا و پسرا قاطی هستند. به سوی این تجمع رفته اند این یعنی چی ؟!
جز عقده و کمبود دلیلی برای ان نیافتم.
باحالیش اینه زبون دارزی هم میکنن اخه کوچولو تو که بر علیه بسیجیا شعار میدی چرا وقتی میان در میرید کاش یکم دل و جرات داشتن و پای حرفاشون وا میستادن خدایش ۱۰ تا بسیجی برای جمع وجور کردن کل این اشوبها کافی بود حیف که اجازشو نمی دن خدایش نمی دونم چیه وقتی اسم بسیجی و حزب الله میاد دله این ارازل به لرزه میفته البته دله گنده تر از ایناشم با اسم بسیج به لرزه در میاد البته خیالتون راحت باشه هیچ کدام از عاملین این اشوبها ازاد گذاشته نخواهند شد خیالتون راحت.
نکته بعدی مراسمیه که در این لیالی قدر در بیت الزهرا(س)برگزار می شود و قرار است درشب ۲۳اقا رهام عزیز هم بیاد البته به غیر از ایشان اقایان حاج محسن طاهری و حاج مهدی خادم هم حضور دارند امیدوارم شما را هم ببینیم انشا الله.

دست حق يارتون