نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

پاسخ به دوستان
ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ٢٧ آبان ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام
human
يكشنبه، 26 آبان 1381، ساعت 1:21

به آمریکا بگویید اگر می خواهد در خلیج فارس خفه بشود به زیر آب برود و 5 دقیقه نفس نکشد.

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

هومن جان پیشنهادت خیلی جالب بود ولی مشکلی وجود دارد در صورت غرق شدن امریکای ها در خلیج فارس این ابهای پاک تبدیل به لجن زار می شود متاسفانه!


Haji
يكشنبه، 26 آبان 1381، ساعت 6:30

عبدالله اون آیه 34 سوره نسا چی شد؟ سرش موندی؟

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده اس

عبد عبد الله من چیز خاصی در ایه ندیدم ولی شما زحمتی بکشید و در جزء۱۱ قران سوره ۹قران ایه ۱۰۹ ان یا کلمه ۲۰۰۱سوره معجزه بودن قران را ببینید.

Sash - The Su1c1dal PuNk
جمعه، 24 آبان 1381، ساعت 13:43

سلام دوست عزیز ! چند وقتیه پیدات نیست.راستی ! قرار بود بهم ایمیل بزنی شماه تلفنتو برام بذاری ! چی شد ؟ دیگه انقدا هم ترس نداره که ! آقا و خدا و پیغمبر پشت سرتن ! نه ؟

E-mail: sashtheoriginal@yahoo.com
URL: بدلیل وحشتناک بودن توصیه نمی شود بد اموزی دارد:)

دوست عزیز اگر روزی به اندازه سر سوزن ترسی در دلم ببینم ان روز،روز اخر نوشتن من خواهد بود مطمعآ تو را خواهم دید راستی خونتون کدوم وریه برام یه ایمیل بزن بگو تا باهات قرار بزارم امیدوارم تا اون موقع مریضت هم رفع شده باشه راستی این چه اراجیفیه که تو وبلاگت می نویسی خودکشی،قتل خدا شفات بده بد جور مریضی:)

سعید
جمعه، 24 آبان 1381، ساعت 5:33

لابد مراجع و علما هم درجه یک و دو دارند و ما خبر نداریم. یا اینکه نکنه تو اون مملکت فقط مشکینی و نوری همدانی و یزدی و از همه بالا تر صدرالعلما, آقای خامنه ای عالمند و بقیه حوزه علمیه قم و نجف و مشهد و بقیه عالم نیستند؟
در ضمن تو از کجای حرفهای آقاجری در آوردی که می خدا و پیغمبر رو قبول نداره؟ آش اینقدر شور شده که پسر مطهری ( که داره نون باباش رو می خوره) هم می گه من تو حرفهای آقاجری چیزی که دال بر ارتداد باشه ندیدم.
تویی که حتی یه بار ننشستی که سخنرانی این بابا رو بخونی چطور به خودت جرات می دی که اونو نقدش کنی

عزيزم شما ايت الله مکارم شيرازی را قبول داريد يا ايت الله بهجت يا ايت الله فاضل لنکرانی نکه شما از مراجع فقط منتظری را قبول داريد بابا بنده خدا منتظری هم گفته اغاجری کار اشتباهی انجام داده بقيه مراجع هم اين حرکت را محکوم کرده اند حتی چند بار بيانيه های ايت الله لنکرانی ومکارم شيرازی در اعتراض به هتک حرمت ائمه در روزنامه ها چاپ شد نگید فقط کیهان چاپ کرده که ایران هم این بیانیه ها را چاپ کرده اند.
راستی نظر من هم عوض شد هاشم جون را نباید اعدام کرد بلکه باید به او حبس ابد داد چون در صورت اعدام وی،او قهرمان می شود که رهبر تیز بین انقلاب هم این را سریعآ این موضوع را درک کرد و خواستار تجدید نظر در حکم دادگاه شد.
از اونجای فهمیدم خدا راقبول نداره که می گویید: اگر خداهم برای حخکومت بیاید ومردم خدا را قبول نداشته باشند خداهم مشروعیت نداره.خوب این یعنی چه؟!
دوست عزیز گیرم که پدر شده است فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل حالا اگه شهید مطهری فیلسوف بود قرار نیست پسرشم ادم حسابی شه مگه همین علی اقا نبود که کاندید نمایندگی مجلس شد ومردم به او رای ندادند فکر نمی کنید اظهار نظر وی کاملآ سیاسی بوده وبه نوعی خود شیرینی برای اصلاح طلبان به حساب میامده.
دوست عزیز بنده چندین بار متن سخنرانی ایشان را مطالعه کرده ام برعکس جناب عالی.
دست حق يارتون