نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

اغا جری ودين ستيزی!
ساعت ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ روز ٢۳ آبان ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام
اعتراض این چه وضعیه ما اعتراض داریم این چه رای بود که برای اغاجری دادن ما به این دادگاه اعتراض داريم اقا در رای صادره بین جرم و مجازات صادره تناسب موجود نیست کی گفته اغاجاری عزیز باید اعدام شه ببینم مجازاتی بالاتر از اعدام نداریم اخه مجازات اعدام تناسبی با جرمی که مرتکب شده نداره ببینم توهین به خدا ، پیامبران ، ائمه ،اسلام و یک میلیارد مسلمان چه مجازاتی داره مرتیکه به خودش زحمت نداده یک بار کتاب شهید دکتر شریعتی رو بخونه بعد میگه شریعتی گفته تقلید کار میمونه بله درسته دکتر شریعتی تقلید را کار میمون دانسته ولی تقلید از غرب و غرب زدگی را نه تقلید از مراجع و علما را این توهین به یک میلیارد مسلمان نیست؟!!
در یکی از سخنرانی های وی که در همدان برگزار می شد موضوع بحث نوع حکومت بود و داش هاشم که جو گرفته بودش پشت تریبون گفت:مارکس گفته دین افیون ملتهاست و حال من می گوییم دین افیون حکومت ها هم هست. در این حین مثل این کارتونها لنگه کفش و گوجه بوده که تو سر صورتش می خورده اخه این دانشمند ما نفهمیده بود داره برای خانواده های شهدای صحبت می کنند که فرزندان خود را در راه اسلام ودین فدا نموده اند. این توهین به تمام پیامبران الهی و تمام خانواده های شهدا نیست؟!
در سخنرانی دیگر این سلمان رشدی ثانی در حالی که قرصهایش را دوباره نشسته خورده بود گفت:اگر امام حسین(ع) هم برای حکومت بیاید و مردم حکومت وی را قبول نداشته باشند وی مشروعیت ندارد و چه بسا اگر خدا هم برای حکومت بیاید ومردم خدا را هم قبول نداشته باشند خدا هم مشروعیت ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد می گن جانباز به درکه جانبازه مرتیکه تمام مقدسات رو زیر سوال برده بعد می گن اعدامش نکنید به خدا اعدام هم برایش کم است اخه یکی نیست بهش بگه مرد حسابی اگه حکومت رو قبول نداری مرد و مردونه بیا بگو قبول ندارم و در مورد حکومت ما بحث کن چرا به چیزهای که یک عمر قبول داشتی پشت پا میزنی تو که میگی دین افیون ملتها و حکومتهاست پس چرا به خاطر این دین از جانت مایه گزاشتی؟!
اخه مرد حسابی تا دیروز که تو این حکومت منسبی داشتی امام رو نایب امام زمان می دونستی خدا و پیغمبر که جای خودش روزی صدتا جانماز اب می کشیدی اون موقع دیانت عین سیاست بود حالا که انداختنت بیرون همه شدن کافر و تو هم از اونا بدتر فکر کردی حالا چهار نفر برات دست زدن شدی مارکس و طرفدارانت هم اغاجاریست!
حالا با حالیش در اینه که از زندان پیام داده که من اماده شهادتم اخه تو که تا دیروز منکر خدا و پیغمبر و دین بودی حالا شهید شدی بقول معروف میگن هاشم تو ده راه نمی دادن سراغ چوپون رو می گرفت یا هاشم تو سوراخ نمی رفت جارو برقی به دمش می بست.
تا دیروز دین افیون ملتها و حکومتها بود حالا اقا شهید شده!
مشکل اصلی جامعه ما اینه که هرکسی می خواهد خود را روشن فکر نشان بدهد به دین ستيزي مي پردازد و فکر می کنند اخر روشن فکری در دین ستيزي است.
حال این وسط چهارتا دانشجو که حتی سخنرانی های این ملعون را ندیده اند و نه شنيده اند میان براش سینه چاک می کنن که نباید اعدامش کنید اخه مرد مومن اگر اعدامش نکن چیکارش کنن ؟؟!!
و اما سخن اخر با اقا و محبوب خودم صاحب الزمان(عج) اقا جون بچه هامون جوون شدن جوونامون پیر شدن پیرامون مردن پس کی میایی؟!


دست حق يارتون