نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

به صلاح نيست!!!!!!!!!!!!!
ساعت ۸:۳٤ ‎ب.ظ روز ٢۱ آبان ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام دوستان عزيز
اقا توطئه است دست دشمنان در ميان اقا می خوان بد بختمون کنن دست استکبار جهانی در کاره و اما توطئه گران توطئه کردن خیلی زیاد!
اولین توطئه:
اقا توطئه گران بین این داش رهام و ابجی مثبت اختلاف انداحتن فطیر،اقا گول نخورید این توطئه استکبار جهانیه مواظب باشیدجون بچه هاتون اختلافات را کنار بگزارید نگزارید سوءاستفاده گران با استفاده از اختلافات ما به مقدس ترین اعتقادات ما پشت پا بزنند توصیه این حقیر اینست که اگر اختلافی هم موجود است به این صورت مطرح نشود به صلاح نیست!
توطئه دوم توطئه کوی دانشگاه شماره ۲ است که طبق اطلاعات واصله اجرای ان تا بدین مرحله بر عهده مهاجرانی(شیر خر خورده خودمان)* گذاشته شده است که هدف از اجرای ان تعطیلی مراکز اموزش عالی است طبق اخرین اخبار رسیده از خبرگزاری منکرات! دایر در دانشگاه تهران اولین شورش ها از ساعت ۹ صبح اغاز شد که در حدود ساعت۱۱ با برگزاری تریبون ازاد در یکی از امفی تئاترهای دانشگاه ادامه یافت که پس از چند ساعت تجمع کنندگان فریب خورده بیکار سعی در کشاندن این تجمع به خیابانها و ایجاد اشوب را داشتند که با حضور به موقع یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی این اشوب فروکش کرد. منابع اگاه می گویند دانشجویان تنبل با شنیدن دانشجو یادت باشه نظری رو نیمکته فرار کردند(البته این شوخی بود)
طبق خبرهای رسیده مهاجرانی که چندی پیش مرشد خود(خاتمی) را به باد توهین گرفته بود با اعتراض به رای صادره در مورد جناب اغاجاری ملحد بی دین اعتراض داشته وگفته است دیگر سر کلاسهای تاریخ حاضر نمی شود خوش به حال شاگردانش دیگر اراجیف این دیوانه را نمی شنوند باز هم دانشجویان درحال قربانی کردن خود در راه و ارمانهای سیاسی دیگران هستند البته این اول راه است واین قصه سر دراز دارد این کار برای رسیدن به اهداف بزرگتر و مهمتری است و دانشجویان در این راه قربانیی بیش نیستند هدف اصلی ایجاد جو متشنج در کشور که در ان جو متشنج به توان با تهدید جناح مقابل به یک کودتای سیاسی و خروج دسته جمعی از حکومت لوایح دوگانه و شرم اور دولت را که مطمئنآ به تصویب شورای نگهبان و مجمع تشخیص نمی رسد را به نتیجه رساند و به این وسیله به خاصه های کاملآ جناهی خود برسند.
با اینکه می دانم این صحبت اصلآ به این بحث ربط ندارد ولی نظر شما را به این نکته جلب می کنم که تمام کسانی که از فیلترهای شورای نگهبان رد نمی شوند و برای کاری انتخاب یا منصوب می شوند عملآ موفق نیستند با نگاهی به شورای شهر و شهردارن تهران می توان بخوبی قدر این نظارت را دانست شهردار معتاد که دیگه نوبرشه اونم از شورای شهر که فکر نکنم در کل عمر خودش بیش از ۱۰ جلسه برگزار کرده باشد.
و اما سخن اخر اینکه همانگونه که رهبر معظم انقلاب همیشه بر ان تاکید داشته اند(( اختلافات را نباید به جنجال و در گیری تبدیل کرد))چه در جامعه چه در وبلاگ.
امیدوارم!

دست حق يارتان
-------------------------------------------
*اقا به خدا خودش گفته شير خر خورده تقصير ما چيه.