نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

پاسخ به دوستان با منطق
ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱٩ امرداد ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
سلام به تمام دوستان با منطق عزيز
و اما طبق معمول پاسخ به دوستان عزيز

: konjkaav
پنجشنبه، 17 مرداد 1381، ساعت 17:23

lotfan befarmaayeed in adadeh 30 ya 40 nafer az namaayandehaa ro az kojaa ovordid chon taa 100 ro khodam shemordam !!!

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

اين اعداد را از سخنان خود نماينده ها برداشت کردم.بعدم شما ادعا داريد که در مجلس بوديد يا از تصاوير تلويزيونی شمارش کرديد در هردو صورت اين کار غير ممکن به نظر می رسد.


: محمد
پنجشنبه، 17 مرداد 1381، ساعت 17:45

با سلام
من بعنوان يک دوستدار نظام و انقلاب و اسلام و تشيع به شما توصيه مي کنم، اين کار را نکنيد. به راي مردم اعتماد داشته باشيد. حضرت آيت الله خميني (ره)‌ فرمودند «راي ميزان ملت است». شما با اينجور تفرقه انگيزي، بزرگترين خدمت را به دشمنان مي کنيد.
من از بچگي در خارج از کشور بودم و اينجا نتيجش را مي بينم. شما حتي اگر با اشخاص مخالف هستيد بايد تابع راي اکثريت مردم باشيد. اگر مخالف هستيد، بدون توهين، از طريق قلم مبارزه کنيد. اين بين مردم پسنديده است

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

حضرت امام فرمودند:<ميزان رای ملت است> شما که دوستدار نظام هستيد حتی گفته های امام را هم به خوبی بلد نيستيد بعد هم امام نگفتند که انتقاد نکنيد.
شايد در خارج اين مثل عينيت داشته باشد که گر خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو
ولی نه در اسلام ونه امام چنين چيزی را قابل قبول نمی دانند.
بنده هيچ وقت به کسی توهين نکردم.

محمد
جمعه، 18 مرداد 1381، ساعت 7:39

سلام

درست است و من هم موافق هستم ولي اين فقط صدق مي کند در صورتي که قوه قضاييه بي طرف باشد. اگر طرفداري از يک جناه بکند و اصولا دستگاه يک جناه خاص باشد ديگر ان حرف اعتبار ندارد، زيرا پيش فرضش يعني استقلال قوه قضاييه وجود ندارد.
ولي آيا آيت الله خميني (ره‌)‌ نفرمودند مردم حق انتخاب دارند ولو اينکه به ضرر خودشان باشد؟ حالا فرض کنيم خاتمي مزدور اسرائيل و امريکا است، اين مردم که عقل داشتند و توانستند شاه را بيرون کنند، نمي توانند تشخيص بدهند چه صلاح خودشان است؟

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

پس اگر اين نوع برداشتها درست باشد مجلس هم وقتی در راس امور است که بی طرف ودر خدمت مردم باشد.بنده تا به حال چنين جمله ای را نشنيده ام و در راست بودن ان ترديد دارم.
پس درمورد ان نظر نمی دهم.

: siroos
جمعه، 18 مرداد 1381، ساعت 9:40

در مورد نامه حمایت از نهضت ازادي چطوره نظرسنجیه سایت گویا رو ببینی... دوست داری مقابل مردم وایستی؟
http://news.gooya.com/index.php

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

اولآ اينترنت در دسترس تمام مردم نيست پس قابل استناد نيست.
دومآ چون اين نظر سنجی ها در کل جهان مطرح می شودو جهانيست پس خارجی ها هم می توانند در ان شرکت کنند.
سومآ مردم فقط کسانی نيستند که از اينترنت بهره مندند.
چهارمآ دخالت در کار قوه قضاييه به هر عنوان خلاف شرع وقانون است.

سعید
جمعه، 18 مرداد 1381، ساعت 11:53

من نمی دونم که این منطق رو شما ها از کجا آوردید. هر چی دلتون می خواد بار همه می کنید بعد بهتون که اعتراض می کنند می گید ای وای آزادی بیان. دوست من آزادی بیان یعنی اینکه همه حرف بزنند ولی به کسی توهین نشه.
شما که وقتی می خوای جواب بدی فقط و فقط توهین می کنی اجازه نداری در مورد آزادی بیان حرف بزنی. آزادی بیان یعنی اینکه دانشجویی که به توقیف سلام اعتراض داره حرفش رو بزنه. چطور اونروز هیچ کدوم از شما ها اعتراضی نکردید که آزادی بیان چی شد؟
در مورد مجلس می خوای بدونی؟ اول به من بگو که کدوم مجلسی بود که اینقدر فشار روش باشه. عزیز من به جز چهار تا لایحه که شورای نگهبان هنوز هم منتش رو رو سر همه می ذاره کدوم مصوبه رو گذاشتند رد شه؟
طرح تعیین جرم سیاسی چی شد؟ طرح هیات منصفه چی؟ چتطوره که وقتی قاضی مرتضوی هر کاری دلش می خواد می کنه و هیچ کس بهش حرفی نمی زنه اعتراض نمی کنید.
وقتی حسین شریعتمداری هر دروغی رو تو روزنامه دولتی بیان می کنه و هر طور که می خواد به همه توهین می کنه اعتراض نمی کنید.
وقتی 82 تا روزنامه که بسیاری از اونها هنوز دادگاه هم براشون تشکیل نشده بسته می شن اونم به جرم اینکه می گن آیت الله هاشمی رفسنجانی در مدتی که گذشت آدم خیلی خوبی نبود (تازه جرات نمی کنند واقعیت ها رو بگن) کسی حرف نمی زنه.
حالا دیگه ما مخالف آزادی بیان هستیم و شما مدافعش؟ تو از کجا می دونی که اون دوست عزیز اگه زمان جنگ بود خودش رو خراب می کرد؟ به چه حقی توهین می کنی و حالا تا ما حرف می زنیم دیگه ما توهین میکنیم؟اون زمانی که تمام تجمعات دانشجویی رو با کتک بهم زدید آزادی بیان کجا بود؟ بچشم خودم دیدم که دختر بیچاره ای رو که داشت از جلوی پارک لاله رد می شد یکی از همین برادران معتقد به آزادی بیان چنان با زنجیر زد که دختر همونجا افتاد.
این آزادی بیانه و ما حالیمون نیست. در مورد مجلس بهت بگم. فکر می کنی ما نمی دونیم که آدمهایی که رفتند مجلس هم از قماش همو کسانی هستند که بیرون مجلس موندند؟ نه عزیزم از روی ناچاری بین بد و بدتر رو انتخاب کردیم. برای اینکه موجوداتی مثل محمد رضا باهنر و نبوی و ترقی به مجلس نرن به کروبی و نوری و خاتمی رضایت دادیم. رای ما علیرضا رجائی بود که دوستان شما حتی نتونستند تو مجلس تحملش کنند. وقتی که شورای مصلحت رو تشکیل دادند و یه مانع دیگه جلوی راه مجلس گذاشتند چه انتظاری از مجلس داری؟ اونم مجلسی که یه عده آدم ترسو توش رفتند. اگه 20 تا مثل حقیقت جو اونجا بود بهت می گفتم که چه می شد ولی حتی یکیش رو هم نمی تونند تحمل کنند. بگذریم. دوست من کمی از جریانی فکر کردن دست بردار.
این کشتی که دارید سوراخش می کنید همتون رو به قعر می بره. روزی که غرق بشه اونی که بسوزه تویی نه اون حضرات بالا نشین.می خوای بدونی؟ من ساکن کانادا هستم. از دست بزرگان تو فرار کردم. همه حضرات شهروندی اینجا رو برای خودشون خریده اند و اگر خبری بشه فقط تو و امثال تو تو اون جهنم گیر می کنند. نمی گم مثل من شو ولی خودت رو سپر بلای کسی که حتی لحظه ای بفکر موجودیت تو نیست نکن. از من گفتن بود.


E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

دوست خوب و عزيزم قضيه کوی وقتی بالا گرفت که اين مدعيان ازادی بيان شروع به توهين کردند اين را هم قبول نداری وقتی دانشجويان خارج از چارچوب ازادی بیان بر خورد کردند با انها برخورد شد.
درمورد شورای نگهبان کدام طرح يا لايحيه اقتصادی را برگشت دادن .
محض اطلاع شما بايد بگم چندين بار از اين روزنامه شکايت شد ولی هيچ يک از شکات نتوانستند توهينی را ثابت کنند. اما بايد بگويم امثال حقيقت جو زيادن نمی دونم شما که همه رو ترسو می دونيد چرا فرار کرديد،شما شجاعيدو بقيه ترسو اينه منطقِ شما.
بعدم طبق اطلاع بنده وقتی کشتي غرق بشه همه غرق می شن کسی نمی سوزه شما به قدری احساسی می نويسيد که به جملات خودتون دقت نمی کنيد.

yenafar
جمعه، 18 مرداد 1381، ساعت 14:32

شما که دم از منطق و کلام حق مي زني
اين نامه رو بخون و بطور «منطقي» نقدش کن:
http://news.gooya.com/2002/08/09/0908-03.php

اگه اين کارو نکردي معلوم ميشه که حرفي براي گفتن نداري.
همه ما (خوانندگان وب لاگت) منتظريم.

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است
و اما جواب به ابوموسی اشعری يا به قول امام راحل ساده لوح را فردا خواهم داد.

: داش امير
جمعه، 18 مرداد 1381، ساعت 20:11

اولا مغرضانه مينويسی! دوما که نامه ی مجلس تائيد شد و توسط کيهان خودتان هم چاپ شد پس گند کار از طرف اينورياست.سوما اصلاحات اقتصادی رو در زمان رفسنجانی ديديم بس بود بعدشم اگه مردم اصلاحات سياسی نمی خواستند ۲۷ ميليون رای نميدادند !

E-mail: ghab_weblog@hotmail.com
URL: ghab.persianblog.ir
چاپ مطلبی در کيهان به معنای تاييد شدن ان مطلب نيست.
محض اطلاع يکی از شعارهای اقای خاتمی اصلاحات اقتصادی بود.

جهاد
شنبه، 19 مرداد 1381، ساعت 2:10

سایت شما بسیار مفیده
لطفا جهت تنویر افکار مقاله راجع به مجاهدتهای حاج سعید اسلامی بنویس تا شایعات و دروغها از شخصیت آن مرحوم پاک شود
خدا خیرت بده

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

بر هيچ کسی پوشيده نيست که سعيد امامی يک جنايت کار نفوذی بوده وهيچ شکی در ان نيست.وی فردی فاسد منافق صفت ودورو بود که خود را در نهاد مقدسی چون وزارت اطلاعات جا کرده بود تا انجا که من به خاطر دارم اولين مسئوليت وی مسئول تحقيقات امنيت داخلی تهران و حومه بود در سال۶۵و پس از ان توانست پلهای ترقی را باسرعت بپيمايد وی فردی زبان باز وادم خوش رو و جاسوس سيا در ايران بود ودر زمان جنگ کمک های بسيار زيادی را به عراق وهم پيمانانش ارائه داد.

: بیژن
شنبه، 19 مرداد 1381، ساعت 5:56

منکرات جان!
واقعا بايد بگويم که داريد در کمال بي منطقي پا بر روي واقعيت ها مي گذاريد.
چه طور سرکوب و شکنجه و کشتار مخالفان سياسي توسط جمهوري آخوند ها را انکار مي توانيد بکنيد؟؟؟
راستي فيلم شکنجه عوامل قتل هاي سياسي را ديده ايد ؟ در اين فيلم شکنجه شوندگان از عوامل سابق خود دستگاه بودند، واي به حال ديگران! آيا اين فيلم را هم خيالي مي دانيد
دانشجويان و فرزندان مردم در زندان ها مي پوسند ... آبرو و دارايي و جان مردم از تجاوز شبه نظاميان بسيج و انصار و گاردهاي ويژه در امان نيست ...
امروز مردم ايران در سرزمين خود بيگانه تلقي مي شوند ...
نمي دانم ديگر چه مي توانم بگويم ...

E-mail: وارد نشده است
URL: bijanmazda.persianblog.ir
منظور شما از مخالفين محاربين ومنافقين است که طبق قانون وشرع با انها برخورد می شود.
بله بنده همانگونه که بارها گفته ام اين فيلم را ديده ام فيلمه کاملآ مستندی است که پخش ان در سطح عمومی نيز از افتخارات دفتر رياست جمهوريست.بله عوامل سابق اما نفوذی شما که سنگ حقوق بشر امريکا را به سينه ميزنيد ايا فکر می کنيد چه در امريکا و چه در کشور های ديگر برای حرف کشيدن از کسی او را ناز می کنند فکر می کنيد در جزاير گوانتانامو
برای به حرف اوردن اعضای طالبان چه می کنند.
عزيزم انها که مورد برخورد بسيج يا نيروی انتظامی قرار می گيرند همگی ارازل واوباشن ودر اين ميان مردم نيز از اين برخوردها راضی هستن به نظر شما با ارازل و اوباش بايد چگونه برخورد کرد وقتی تذکر لسانی را با چاقو جواب می دهند انتظار داريد در سطح جامعه ازاد بگردند شما که دم از کشته های خيالی در کوی دانشگاه ميزنيد اطلاع داريد در سال چند بسيجی بخاطر تذکر لسانی به شهادت می رسند کسانی که حرف را با چاقو جواب می دهند مستحق ازادی نيستن.در ضمن تا انجا که من اطلاع دارم بخاطر جريان کوی بجز مشتی ارازل واوباش کسی در بازداشت نيست.
کجا مردم بيگانه اند مردمی که سرنوشت خود را خود رقم می زنند بيگانه اند؟!!!!!!!!
حرف حق بگو.

دست حق يارتون