نی لبک

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم ***تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

سلام به همه دوستان
ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ روز ٩ امرداد ۱۳۸۱  کلمات کلیدی:
ببخشيد نبودم !!!
فکر نکنيد جا خالی کردم ودر رفتم ما نا اخرش هستيم!
اول تشکر می کنم از همه انونايی که به وبلاگم سر زدن.
بعدش تشکر می کنم از اونايی که با فحش ودر بری سطح فرهنگی خود وخانوادشون رو نشون دادن
اگه ديديد به نقطه نظراتتون جواب ندادم نبودم وگرنه فحش باد هواست
يه تشکر خیلی زیادم از اونای که به من لطف داشتن.
خوب و اما پاسخ به شبهات
يکی از دوستان گفته بود ولايت فقيه عين ديکتاتوري به ايشون توصيه می کنم به اطلا عات خودشون اضافه کنن و بعد تعريف ولايت فقيه و ديکتاتوری رو برام بفرسته ولايتی که ما ميشناسيم که ديکتاتوری نيست شايد ولايت فقي شما فرق کنه!
به اون دوستي که مي گفت فيلم شکنجه های قتل زنجيره ای رو ديده وتوی فيلم به زن سعيد تجاوز کردن بايد بگم ما هم اون فيلم رو ديديم ولی اينای که ميگی رو نديديم اگه نسخه جديدش امده بگو بريم ببينيم
و اما دوستی گفته بود نظرات خانوم شهيد همت در مورد اقای خاتمی رئيس جمهور عزيز(يکم خال بند)بايد بگم من خودم در ان جلسه بودم ايشان به همراه پسرشان بودن ولي حرفی نزدن که چند روز بعد پدر شهيد همت در بيانيه گفته بود حضور همسر شهيد همت به عنوان حمايت از اقای خاتمی نبود بلکه به عنوان مهمان در اين جمع حضور داشتند.
گفته بوديد چرا در مورد اقای طاهری صحبت نمی کنيد بنده سعی می کنم در مورد کسانی صحبت کنم که اولا افرادی با شخصيت نه معتاد!
دوما عاقل باشند نه ديوانه!
وسوما داشتن اختيار در امور و کارهايشان باشند!
در مورد ايشان همين بس که از اين نامه فقط امضا برای ايشان بود و نوشته شخص ديگری بوده
ومژده به اشخاصي که سنگ ايشان را به سينه ميزنند ايشان که هم اکنون در حال ملامت خودش ميباشد در اينده نزديک از تمام ملت عذر خواهی خواهد کرد(اين دفعه نامشو خودش نوشته و امضا خواهد کرد!!شايد عاقبت بخير شد!!)
بعدم به دوست خوبم بند خدا بايد بگم من کينه هيچ کس را ندارم يا بهتر بگم در مرام ما کينه معنا نداره هدف من گفتن نا گفته هاست
منتظر جديد ترين نوشتم باشيد
حق نگهدارتون